Vezneciler Kız Yurdu

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yurt hizmeti veren Gazi, kız ve erkek yurtları alanında hizmet vermektedir. Vezneciler, Beşiktaş, Cerrahpaşa, Ataşehir, Bostancı ve Fatih kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurtları ile güvenli bir konaklama sağlayan Gazi...

Vezneciler Kız Yurdu
Vezneciler Kız Yurdu Seobaz

Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

 

 

            İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yurt hizmeti veren Gazi, kız ve erkek yurtları alanında hizmet vermektedir. Vezneciler, Beşiktaş, Cerrahpaşa, Ataşehir, Bostancı ve Fatih kız öğrenci yurdu ve erkek öğrenci yurtları ile güvenli bir konaklama sağlayan Gazi, kampüslere ve şehir merkezlerine olan yakınlığı ile ön plana çıkmaktadır. İstanbul Vezneciler semtinde hizmet veren Vezneciler kız yurdu, kampüslere olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı ile tercih edilmektedir.

 

 Gazi Vezneciler Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri Nelerdir?

 

            Öğrenci ve ebeveynlerin öğrenim hayatları boyunca kullanacakları yurtların seçiminde dikkat ettikleri birçok şey vardır. Gazi Vezneciler yurdu, metro istasyonuna ve otobüs duraklarına yakın olması sebebi öğrencilere kampüse ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

 

            24 saat gece ve gündüz kamera sistemi ile izlenen Vezneciler kız öğrenci yurdu, özel güvenlik ile koruması sağlanan güvenilir bir yurt hizmeti sunmaktadır. Yurda girişin turnike kart geçişi ile sağlandığı yurdumuzda güler yüzlü ve profesyonel yurt ekibi ile öğrenci hayatı sıcak bir yuvaya dönüşmektedir. Yurtlarımız yıllık ekonomik fiyat seçeneği ile uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vermektedir.

 istanbulgazikizyurdu.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli