bayraklı halı yıkama

bayraklı halı yıkama
bayraklı halı yıkama katar

Alsancak Halı Yıkama

İnsanlar, mevsimler değiştikçe yeni mevsime hazırlık işlerinden birisi de halı yıkama olur. Halı yıkama, özellikle ev hanımlarını hem zaman açısından hem de yıkayacağı alanı bulmak açısından çok zora sokan işlerden birisidir. Halı yıkama işini yaparken halı dokusuna zarar vermemek için dikkat etmek gerekiyor. Firmanın temizlik sorumluları halıları sizin istediğin an alıp halı yıkama işini gerçekleştiriyor. Chemdry Bayraklı Halı Yıkama firması bu konuda müşterilerine tam güven veriyor. En iyi şekilde yıkayıp teslim ettiği ürünlerle emanete verdiği önemi gösteriyor.

Halılarınız Chemdry Özeniyle Buluşsun

Firma hem halılarınızı hem de koltuk eşyalarınızı doğal temizlik ürünleriyle yıkamakla birlikte bu işi isteğinizi göre aynı yerinde yapıyor. Özellikle yeri sabitli halılar için çekim gücü yüksek seviyedeki makineler ile yıkama işi yerinde yapılıyor. Yerinde yapılan yıkama işlemi ile eşyaların dokusuna zarar verilmemesi için azami dikkat ve özen gösteriliyor. Kullanılan temizlik ürünlerde sentetik maddelerinin olmaması temizlik sonrası ürünlerin de daha uzun kullanılmasını sağlıyor. Ev ya da iş yerlerinden alınan halıların yıkanma süresi azami 4 gündür. Halılar alınıyor ve temizlikleri yapıldıktan sonra kurutularak size teslim ediliyor. Yerinde yapılan temizliklerde eşyaları seri bir şekilde kurutularak tekrar kullanabileceğiniz bir hale getirilerek size teslim ediliyor. Kurutma işlemleri halılar için 1-2 saate, koltuklar için 3-4 saatte tamamlanıyor. Bu işlemler ister evde olsun ister iş yerinde, aynı özen gösterilerek yapılıyor.

Halı ve Koltuklardaki Kesin Temizlik

Chemdry Bayraklı Halı Yıkama firması her türlü halı ve koltuğu aynı hassasiyetle temizleyerek size sonucu kesin bir temizlik hizmeti sunuyor. Kullanılan makinelerin kalitesi ve doğal temizlik ürünlerinden dolayı eşyalarınızda solma gözükmeden alındığı gibi teslim ediliyor. Makineler ile daha seri yıkandığından 4. gün bitmeden halılarınız size teslim ediliyor. Alsancak Halı Yıkama firması tarafından verilen hizmet dünya standartlarında olduğu için insanlar halılarını kolaylıkla yıkatabiliyorlar.

 

https://www.chemdry.com.tr/lp/izmir-bayrakli-hali-yikama/

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli