DÜŞÜK ve KÜRTAJ HAPI CYTOTEC

DÜŞÜK ve KÜRTAJ HAPI CYTOTEC
DÜŞÜK ve KÜRTAJ HAPI CYTOTEC

Cytotec, metabolizmanın doğal yollarla salgıladığı prostaglandin enziminin sentez olarak oluşturulmuş hali olan misoprostol maddesini içerir. Prostaglandin enzimi mide ve bağırsakta üretilir ve sindirim sistemi mukozasının korunmasına yardımcı olur. Cytotec hapı bir anti ülser ve antasit ilacıdır. Sindirim güçlüğü ve hazımsızlıkta endikedir.

 

FARKLI KULLANIM ALANLARI

Prostaglandin maddesi aynı zamanda rahim ağzını yumuşamasına, açılmasına ve rahim hareketlerinin artmasına yardımcı olduğundan, doğum sürecinin hızlanması başta olmak üzere, anomali rahatsızlığı olan bebeklerde ve ana rahminde hayatını kaybeden bebeklerde düşük yaptırmak amacıyla düşük hapı olarak kullanılır. Cytotec aynı zamanda kürtaj imkanı olmayan, dönemi geçmiş gebeler için kürtaj hapı amacıyla da kullanılabilmektedir. Cytotec ilacı tüm bu etkileri ve düşük yaptırma özelliği nedeniyle hamile ve hamilelik şüphesi olanlarda kullanılmaz. Prostaglandin içeren Cytotec ilacı kürtajda ve düşük etkisi yaratmak için kullanıldığı gibi, rahim ağzı kapalı olan hastalarda rahim içi hastalıkların tespiti için uygulanan histeroskopi tetkiki öncesinde hastaya uygulanıyor. Cytotec satın al ve cytotec hapını kullanabilmek için herhangi bir eczaneye başvurmak yeterli. Reçetesiz olarak satılan ve uygun fiyatıyla her bütçeye uygun olarak piyasada bulunan cytotec, kürtaj ve düşük hapı amacıyla kullanmak isteyenler için uygun bir seçenek.

Cytotec kürtaj ve düşük hapı, istenmeyen gebelikler ve ölü doğum gibi arzu edilmeyen  durumlarda kullanılabilecek etkili bir seçenektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli