Supplement

Protein tozu ailelerin gözünde fazlasıyla korkutucu bir supplement tipi olmuştur her zaman. Ancak protein tozu zararlı değil yararlıdır. Kas inşası sırasında gerekli besin alınamadığı zaman gereken proteini bu tozlar vücuda takviye ederler.

Supplement
Supplement Seobaz

            Protein tozu ailelerin gözünde fazlasıyla korkutucu bir supplement tipi olmuştur her zaman. Ancak protein tozu zararlı değil yararlıdır. Kas inşası sırasında gerekli besin alınamadığı zaman gereken proteini bu tozlar vücuda takviye ederler. Protein tozları arasındaki en verimli olanlarından birisi de optimum protein tozu olarak bilinir. Optimum protein tozu diğer markalardan farklı olarak kas inşası sırasında gerekli olan besini tam olarak sağlayabilmektedir.

 

            L carnitine ise kilolu bireyler için spor yaparken tavsiye edilen, vücudun ürettiği l carnitine yeterli olmadığı zamanlarda takviye olarak alınması gereken bir supplement tipidir. L carnitine'in yan etkileri terleme ve enerji seviyesinin yükselmesi olarak bilinir. Bu yan etkiler dışında ters tepki verdiği takdirde bırakılması önerilir.

 

            L carnitine'i spor salonuna gitmeden 1-2 saat önce içilmesi maksimum verimi alabilmek için en ideal zamandır. Spor yaparken terleme ve enerji patlamaları doğaldır. Bu l carnitine'in kanınıza yavaş yavaş karıştığı ve yağ yakımınızın başladığına işarettir. Bu ve bunun gibi supplementleri takviye etmek için en güvenilir adres aminocu olarak bilinir.

 http://www.aminocu.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli