O Gün Trabzonspor’a Dönmeye Karar Verdim

O Gün Trabzonspor’a Dönmeye Karar Verdim
O Gün Trabzonspor’a Dönmeye Karar Verdim Harun

Trabzonspor kulübü futbol yaşantısını Çin’de sürdüren milli futbolcu Burak Yılmaz ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan golcü futbolcu eski kulübüne döndüğü için mutlu olduğunu ve Trabzonspor formasıyla kupalar kazanmak istediğini söyledi.

Trabzonspor’un yeni stadı Medikal Park’ta düzenlenen imza töreninde kulüp başkanı Muharrem Usta da hazır bulunurken golcü futbolcu 3 senelik sözleşmeye imza attı.

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta imza töreninde basın mensuplarına verdiği demeçte bugünün kulüp açısından önemine işaret ederek “Hem Türk futboluna hem de Trabzonspor’a  hayırlı olsun. Bugün Burak Yılmaz ile yeni bir serüvene başlıyoruz. Burak attığı gollerle dünyada kendini ispat etmiş bir futbolcu. Burada da iyi işler yapmasını bekliyoruz” dedi.

Kulüp olarak yeniden yapılanma döneminden geçtiklerini dile getiren Muharrem Usta “Bu sezon daha iddialı bir kadro oluşturduk. Bu yeniden yapılanma döneminde kadromuza Burak Yılmaz gibi bir markayı kattığımız için mutluyuz. Çin’den Trabzonspor’a dönerken ekonomik anlamda büyük fedakarlıklarda bulundu. Burak Trabzonspor’a dönmek için çok çaba sarf etti. Ona çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Trabzonspor kulübü başkanı Muharrem Usta transfer çalışmalarının devam ettiğini ve eksik görülen bölgelere oyuncu alacaklarını belirterek “Stoper bölgesine bir takviyemiz olacak. Belki transfer dönemi bitene kadar 1 ya da 2 oyuncu daha alırız” dedi.

Burak Yılmaz kendisi adına düzenlenen imza töreninde Trabzonspor’a kupalar kazanmak ve tekrar gol kralı olmak için döndüğüne vurgu yaparak önce başkan Muharrem Usta’ya teşekkür etti. Ardından Trabzonspor’a döndüğü için son derece mutlu olduğunu sözlerine ekleyen yıldız oyuncu “Geçmişte büyük başarılar yaşadığım eski kulübüme geri döndüm. Ama ben geçmişle yaşayan bir insan değilim. Burada yeni bir rekabet ortamı içinde elimizden gelenin en iyisini yaparak kupalar kazanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Tüm transfer haberlerini ve en yüksek oranlar sunan 1xbet giriş sitesi burada. Spor dünyasındaki tüm gelişmeleri cepten takip etmek isterseniz, www.bahisnerde.me sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli