Akmis’ten silahlı gözdağı

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda (SGH) korsan yolcu taşımacılığı yapan Akmis Seyahat, bıçaklı saldırının ardından işi iyice azıttı. Akmis firması, bu defa da alanda cirit atan silahlı adamlarıyla gözdağı vermeye çalışıyor.

Akmis’ten silahlı gözdağı
Akmis’ten silahlı gözdağı admin

Uluslararası yolcu taşımacılığı yapılan Sabiha Gökçen Havalimanı’nda (SGH) çeteleşen ve 40 milyonluk rant için adam öldürmeye teşebbüs eden Akmis Seyahat’in adamları, 4 kişinin yaralandığı bıçaklı saldırının ardından şimdi de silahlı adamlarııyla gövde gösterisi yapıyor. Günde yüz bin yolcunun kullandığı uluslararası havalimanında saldırıya uğrayan Gökyüzü Seyahat firması çalışanları, can güvenlikleri olmadığını polise bildirdi. Akmis Seyahat’in silahlı adamlarının alanda dolaştığını ifade eden çalışanlar, şüphelilerin kendilerini tehdit kaydetti.

SUÇ ALETİ OFİSTE ÇIKTI

Akmis Seyahat’in tutuklanan müdürü B.D.’nin serbest kalan kardeşi Ş.D.’nin de havalimanına gelerek Gökyüzü Seyahat çalışanlarını tahrik ettiği öne sürüldü. Bıçakladığı Gökyüzü Seyahat çalışanlarını görünce paniğe kapılan B.D.’nin önce suç aletini ofise sakladığı, ardından otoparktaki özel aracına giderek kaçmak üzereyken polis tarafından yakalandığı bildirildi. Akmis Seyahat, tüm yaşananlara rağmen HEAŞ ve emniyetin gözleri önünde korsan yolcu taşımaya devam ediyor.

GÖZLERİ DÖNMÜŞ GİBİYDİ

Korsan taşımacılık yapan Akmis Seyahat’in müdürü B.D.’nin bıçak darbeleriyle karnından ve kolundan yaralanan Yakup Eser “B.D.’nin kardeşi Ş.D. demir sopayla saldırdı. O esnada B.D. iş arkadaşım Kadir’e vurdu. Ben Kadir'i yerden kaldırırken, B.D. bana vurdu. Önce yumruk attı zannettim, elimi karnıma götürdüğümde iç organlarım dışarı sarkıyordu. B.D.’nin gözü dönmüş gibiydi. Herkese saldırıyordu.”
Bıçaklı saldırıda ağır yaralanan ve karnına 40 dikiş atılan Ömer Delioğlu da, B.D.'nin yüksek maaş karşılığında bulunduğu iş teklifini geri çevirdiğini anlatarak, “Yere düştüm. Göğsümden karın boşluğuma kadar kesilmişti. Eğer engel olmasalar bizi öldürecekti” dedi.

YENİŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli