Oturma Odalarının Vazgeçilmezi

Ev düzeninin temel taşlarından olan oturma grupları, evde üstlendiği rol bakımından yaşam alanında sizlere sunduğu rahatlık açısından ev yaşamında hatırı sayılır biçimde önem arz etmektedir.

Oturma Odalarının Vazgeçilmezi
Oturma Odalarının Vazgeçilmezi Tanitimweb

Ev düzeninin temel taşlarından olan oturma grupları, evde üstlendiği rol bakımından yaşam alanında sizlere sunduğu rahatlık açısından ev yaşamında hatırı sayılır biçimde önem arz etmektedir. Ofislerde ya da Home ofislerde de kullanılabilse de işlevselliği bakımından en büyük pay ev içerisindedir. Genellikle yeni evlenen çiftler için öncelikli ihtiyaçlardan olan oturma odası takımı, maliyet bakımından oldukça yüklü olabilmektedir.

Oturma Grupları, içerisinde zamana göre trend olma meselesi, fiyatlar noktasında olumsuz yönde ilerlese de, farklı ve fazla tarzların ortaya çıkmasını tetiklemektedir. Önceleri daha çok belli kalıplar içerisinde üretilen oturma grupları, günümüzde kişilerin kendi zevklerine göre tasarlanabilmektedir. Bu kişiye özel yapılan hizmetler sektörün daha fazla gelişmesini ve birçok türden ürünün sunulabilmesi demektir.

Oturma grubu fiyatları, satın alınacak ürünün; sağlamlığı, konforu ve güvenliği ile doğrudan alakalıdır. Satın alacağınız oturma grupları için bakmanız ve incelemeniz gereken bu özellikleri iyi bir şekilde inceleyip irdelemeniz, ileriye yönelik kullanımlarınızda sizlere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar, parasal ve rahatlık yönünden olumlu bir şekilde etkilemektedir.

Oturma grupları için araştırmanız gereken maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz. Öncelikle oturma gruplarınızı, yerleştireceğiniz konumun ölçü bilgilerine göre daha az hacimli ürünler almanız, ev içerisinde ki yaşam alanınızı kısıtlamamanızı sağlayacaktır. Kendi zevkinize göre dizayn edeceğiniz ürünlerinizi mümkün ise güneş almayacak şekilde konumlandırırsanız yıpranma sürecini uzatmış olursunuz. Oturma Grupları opsiyonel kullanım kolaylığını, koltukların yatay ya da dikey pozisyonda yatak olması ile hayatınızda kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Fakat bu opsiyonları kullanma talimatları gereğince yapılmadığında ürünün dayanıklılık ömrünü kısaltmanıza neden olmaktadır.

Bütün bu faktörlere uygun fiyatlara, Evidea’dan sahip olabilirsiniz. İstediğiniz seçenek ve fiyatlara oturma grubu alabilirsiniz. Evidea’da satılan oturma grupları, sağladığı faktörlere göre özellikleri; dayanıklılık, konfor ve güvenlik seviyesinde en üst derecededir.Anmen keten kumaş ve %100 şönil polyester yüzey kumaşı kullanılmıştır. Ortopedik sünger kullanılmakla beraber birçok renk aralığında sizlere sunulmaktadır. Esneyebilen ve ani hareket noktasında kırılmaması için sert plastikten ayakları bulunmaktadır. Tasarım açısından ayaklar ahşap görünümlüdür. Ahşap iskelet kullanılmış ve çevre-çocuk sağlığına uygun olarak üretilmiştir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli