Kate Middleton'ın mutlu yuvalarından kara bulutlar dolandığı iddia edildi

Dünyanın en göz önündeki çifti Prens William ve Kate Middleton'ın mutlu yuvalarından kara bulutlar dolandığı iddia edildi. Buna göre ünlü çift üçüncü çocuk konusunda anlaşamadıkları için gerginler.

Kate Middleton'ın mutlu yuvalarından kara bulutlar dolandığı iddia edildi
Kate Middleton'ın mutlu yuvalarından kara bulutlar dolandığı iddia edildi admin

Dünyanın en göz önündeki çifti Prens William ve Kate Middleton'ın mutlu yuvalarından kara bulutlar dolandığı iddia edildi. Buna göre ünlü çift üçüncü çocuk konusunda anlaşamadıkları için gerginler. ABD ve İngiltere'deki magazin sitelerinin iddiasına göre her konuda çok iyi anlaşan, birbirini tamamlayan hatta aşık oldukları birbirlerine bakışlarından bile belli olan çiftin arasında bir konu "kara bulut" gibi dolanıyor.

İddialara göre bu konu "yeni bir bebek." Bazı magazin dergilerinin öne sürdüğüne göre Kate Middleton ile Prens William üçüncü bebek konusunda bir türlü anlaşamıyor. Ortaya atılan iddialara bakılırsa Middleton bir bebek sahibi daha olmak istiyor. Ama Prens William bu konuya eşi kadar sıcak bakmıyor.

Geçtiğimiz hafta Polonya'ya yaptıkları resmi ziyaret sırasında kendisine hediye edilen bir oyuncağı kabul ettikten sonra Middleton'ın "Bir bebek sahibi daha olmamız gerekecek" sözleri uzun süre konuşulmuştu. Tüm dünyanın şaka olarak algıladığı bu sözleri Prens William ise çok eğlenceli bulmamış olacak ki zoraki bir gülümsemeyle karşıladı. İki kardeşi daha olan Kate Middleton'ın gönlü bir çocuk sahibi daha olmaktan yana. Ancak sadece bir erkek kardeşi olan Prens William'ın ise sahip olduğu bir kız diğeri erkek iki çocuğuyla mutlu olduğu ve yeni bir bebek konusunda çok da istekli olmadığı ileri sürülüyor.

Prens William ile Kate Middleton'ın Prens George adında dört yaşında bir oğlu ile Prenses Charlotte adında iki yaşında bir kızı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli