İşte Cingöz Recai’nin Vizyon Tarihi

Yıllar sonra tekrar beyazperdede hayat bulan ‘Cingöz Recai’nin çekimleri tamamlandı. 13 Ekim’de vizyona girecek filmde Recai’ye Kenan İmirzalıoğlu hayat verecek.

İşte Cingöz Recai’nin Vizyon Tarihi
İşte Cingöz Recai’nin Vizyon Tarihi admin

VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Yıllar sonra tekrar beyazperdede hayat bulan ‘Cingöz Recai’nin çekimleri tamamlandı. 13 Ekim’de vizyona girecek filmde Recai’ye Kenan İmirzalıoğlu hayat verecek. Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar’ın başrolünü oynadıkları ‘Cingöz Recai’nin çekimleri tamamlandı. Kadrosunda ayrıca Serkan Keskin, Fatih Artman, Günay Karacaoğlu ve Algı Eke’nin de yer aldığı film, 13 Ekim’de vizyona girecek.

Yurt dışı çekimleri St. Petersburg’da yapılan projede, ‘İyiliksever Hırsız Cingöz Recai’yi İmirzalıoğlu canlandırıyor. Film, Recai’nin yıllar sonra ekibiyle bir teknoloji dehasının evini soymak için sahalara dönmesini konu alıyor. Bir dönem fenomen olan ‘Ezel’ dizisinde iki düşmanı canlandıran İmirzalıoğlu ve Bilginer, yıllar sonra yeniden bu projede bir araya geldi.

Bilginer projede, Cingöz Recai’yle kovalamaca içinde olan Başkomiser Mehmet Rıza’yı canlandıracak. Filmde Uzerli, dolandırıcı Göze karakterine hayat verirken, Uzunlar ise Hayalet rolüyle hayranlarının karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli