Toplu Mail Gönderme

Birçok iş yeri sahibine ürünlerini pazarlaması adına yepyeni bir alan tanıyan toplu mail gönderme işlemi, girişimciler için de yeni bir fırsat yaratmıştır.

Toplu Mail Gönderme
Toplu Mail Gönderme Seobaz

E-posta Pazarlama

 

            Birçok iş yeri sahibine ürünlerini pazarlaması adına yepyeni bir alan tanıyan toplu mail gönderme işlemi, girişimciler için de yeni bir fırsat yaratmıştır. Email marketing adı verilen bu sistem içerisinde herhangi bir ürün ya da isim tanıtımı yapmak adına şirketler, diğer alanlarda bulunan bireysel veya kurumsal mail adreslerine toplu mail gönderen firmalara yönelmekte. Bu piyasanın en güvenilir ve en uygun fiyatlı e-posta pazarlama şirketi olan SendPulse ile işinizi çok kısa bir süre içerisinde büyütebilirsiniz.

 

 SendPulse Hizmetleri

 

            SendPulse bünyesinde ulaşabileceğiniz hizmetlerden en önemlileri E-mail pazarlama, Smtp hizmeti, Web Push ve Sms'dir. Piyasada bulunan şirketlere göre en cazip fiyatlara en iyi hizmeti veren SendPulse bünyesinde yer alan e-posta listelerinin hepsi günceldir. Toplu mail göndermek isteyen kişi ya da firmalar için de kolaylık sağlayan SendPulse, kullanışlı editörü sayesinde maillerinize ekleyeceğiniz kolay şablonlarla birlikte profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlar.

 

            100'den fazla hazır şablon sayesinde e-posta yaratma hızınız artar. Buna ek olarak kullanışlı editörle oluşturduğunuz e-postalarınızın hangi e-mail hesabında veya hangi cihazda göründüğünün bir önemi olmaktan yüksek çözünürlükte görüntülenecektir.

 https://sendpulse.com/tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli