Konak Halı Yıkama

Günümüzde hangi sektör içerisinde hizmet veriyorsanız verin başarılı bir firma olmak için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmanız gerekiyor.

Konak Halı Yıkama
Konak Halı Yıkama intend


Günümüzde hangi sektör içerisinde hizmet veriyorsanız verin başarılı bir firma olmak için teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmanız gerekiyor. ChemDry firması bu noktada kendini ispatlamış olan nadir firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın her köşesine hizmetlerini ulaştırmayı başarmış olan ChemDry hem halı hem de koltuklarınızı sorunsuz bir şekilde yıkayarak temizlemeyi başarıyor. Firma bugün çok sayıda patente sahip, lisanslı bir firma olmaktadır. Kullanmış oldukları yüksek teknolojili cihazları ve bünyesinde çalışmakta olan profesyonel ekipleri ile ChemDry ülkemizde de hedef kitlelerine kucak açmayı başarmış bulunuyor. İzmir'de yaşayan kişilerin, halı ve koltuk yıkama sorunlarını bir çırpıda ortadan kaldırmayı başaran ChemDry ile beraber Konak halı yıkama hizmetleri yapılabilmekte ve hizmetler Konak'taki vatandaşlara kadar ulaşmaktadır.

ChemDry Konak Halı Yıkama

Evinizde, iş yerinizde bulunan halı veya koltuklarınız sizler için son derece önemli, manevi değerler taşıyan eşyalar olabilmektedir. Bu durumun bilincinde hareket eden ChemDry Konak Halı Yıkama servisi ile beraber İzmir'in her noktasına profesyonel ekiplerini yollayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlayabiliyor. Gün içerisinde iletişime geçtiğiniz anda aynı gün evinize veya iş yerinize ulaşmayı başaran profesyonel ekipler isteğiniz doğrultusunda ister adresinizde hizmetlerini veriyor isterseniz de halılarınızı teslim alıp temizleyip geri getiriyor. Son derece eğitimli, bilgili, tecrübeli, profesyonel çalışanlar tarafından kurulmuş olan ekipler eşyalarınızı teslim aldıkları günden sonra sizlere en geç 4 gün içerisinde eşyalarınızı temiz bir şekilde teslim ediyor. Konak halı yıkama hizmeti dahilinde sadece Konaklı vatandaşlara değil, İzmir'in tüm bölgelerine çevre dostu hizmetler ulaşabiliyor. Doğal ve patentli çevre dostu olan firmanın losyonları ve temizlik ürünleri doğa anadan esinlenerek hazırlanmıştır. Patentli, belgeli, lisanslı olarak çalışmakta olan ChemDry sizlere kesin çözümler sunarak mikropları evinizden kovmayı başaran kurumsal bir firma olmayı başarıyor.

http://www.chemdry.com.tr/lp/izmir-konak-hali-yikama/

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli