Makaslı Ahşap Çatı Merdivenleri

Makaslı Ahşap Çatı Merdivenleri
Makaslı Ahşap Çatı Merdivenleri katar

Evlerde çatı katlarına çıkışı kolaylaştıran ahşap çatı merdivenleri tasarımda en yeni modelleriyle hem beğeninizi kazanmakta hem de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Tavana gömülü olarak tavanda boşluğa montajlanan merdiven modelleri kapak mekanizmasının aşağı doğru açılması ve kızak mekanizmasının aşağı doğru indirilmesiyle kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Bir yay sistemi veya katlanabilir özelliğiyle kapalı konumda tavanda boşluğa kaldırılabilen çatı merdiveni kullanım konforunda ister el ile kullanım için isterseniz de otomatik kullanım için pratik kullanımı da beraberinde getirmektedir. Kaliteli yapı malzemelerinde ahşap, alüminyum veya metal ürünlerin tasarımıyla geniş bir yelpazede çatı merdiveni modellerini en uygun fiyat avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Tasarımındaki kullanışlı yapısında evlerinin estetik dizaynına şık bir görünüm de kazandıracak çatı merdiveni tercihe göre asma katlı iş yerleri için de kullanılabilmektedir. Yan kısmında tutma kolu ile ailenin tüm bireyleri için güvenle iniş çıkış sağlayacak fakro çatı merdivenleri yer tasarrufuyla da dar mekanların en ideal çözüm avantajı olacak. Son derece portatif yapısı ile birbirinden farklı çatı merdiveni modelleri ihtiyacınız halinde tercihiniz olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli