Fakro Çatı Merdivenleri

Fakro Çatı Merdivenleri
Fakro Çatı Merdivenleri katar

Ev veya iş yerlerinde yapının kendisine dahil edilmiş üst kata veya çatı katına çıkış merdivenleri alanın daralmasına ve küçük görünmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle yaratıcı fikirlerle tasarlanarak kullanıcısına hem yer tasarrufu hem de pratik kullanım olanağı sunan çatı merdiveni tavanla ölçülü bir boşluğa kapaklı kasanın yerleştirilmesiyle kullanılmaktadır.

Tavandaki kapağın açılmasıyla kapakta katlanır veya yay sistemi özelliğindeki merdiven sistemi zemine doğru indirilerek zemine merdiven ayakların tam olarak oturtulmasıyla kullanıma hazır hale getirilmektedir. Klasik merdivenlere nazaran çatı katına her çıkış için merdiven taşıma zahmetinden de kurtulabileceğiniz fakro çatı merdivenleri farklı yapı malzemeleri ve farklı tasarımlarıyla iç dekorasyona da katkı sağlayabilmektedir.

Yoğun kullanımlarda bile zemin döşemesine zarar vermeyen stil ayaklar, güvenli çıkış ve iniş için merdiveni yan kısmındaki tutma kolu ve çok daha fazlasında uzun ömürlü kullanımı ile bütçenizi de zorlamayacaksınız. Çatı merdiveni modellerinin kullanım konforu sağlayacak elektrikli veya motorlu seçenekleri de mevcuttur. Uygun fiyat avantajlarında ev veya iş yerleriniz için çatı merdivenini güvenle tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli