Minecraft Premium Satın Al

Minecraft oyununu bilmeyen yoktur. Dünyanın en çok sevilen ve oynanan oyunlarından birisi haline gelen minecraft çok fazla tutuldu. Minecraft oyunu güzel olmasına güzel, fakat oyunu oynayabilmek için minecraft premium hesap gerekli.

Minecraft Premium Satın Al
Minecraft Premium Satın Al Tanitimweb

Minecraft oyununu bilmeyen yoktur. Dünyanın en çok sevilen ve oynanan oyunlarından birisi haline gelen minecraft çok fazla tutuldu. Minecraft oyunu güzel olmasına güzel, fakat oyunu oynayabilmek için minecraft premium hesap gerekli. Minecraft premium hesap satın al yazarak web sitemize giriş yapabilirsiniz. Minecraft premium hesap satın almak için en doğru yer filopi olarak bizim sitemizdir. Sitemizde 2. El orijinal hesap satışı yapılmaktadır. Hesaplarımızı siz değerli oyuncularımıza uygun fiyatlara ve anında hizmet garantisiyle sunmaktayız.

Garantili hesaplarla oyunun keyfini çıkart

Minecraft oynayacaksınız fakat oyunu oynamak için 80-90 tl arasında satın alma bedelini ödemek istemiyor olabilirsiniz. Bu bedel fazla gelmiş olabilir. Ancak oyundan vazgeçemeyenler ve sevenler için bir fırsat kapısı olarak sitemizi öneriyoruz. Sitemizde ikinci el de üyelikleri çok düşük fiyatlara bulabilirsiniz. Onlarca lira vermek yerine cüzi miktarlarda ücretlerle minecraft premium hesap sahibi olabilirsiniz. Premium hesaplarınız sitemizde garanti altındadır. Oyuna giriş yaptığınız hesabınıza herhangi birşey olması durumunda sizlere yeni hesabı sorgusuz sualsiz hemen veriyoruz. Yeni hesabınız ile oyuna giriş yapıyor ve oyunun keyfini çıkarmaya devam ediyorsunuz.

7’den 70’e oynanan efsane oyun

Minecraft milyonlarca kullancısı ile dünyaya hitap eden bir oyun haline geldi. Türkiye’de de gerek youtuberlar gerekse normal oyuncular oyunu tanıtmaya devam ediyor. Oyunun premium hesabı çok tartışılır bir ücrete satılıyor. Sitesine giriş yapınca 23 euro gibi bir rakamla karşı karşıya kalıyorsunuz. Ki bu Türkiye’de herkesin kolay kolay verebileceği bir rakam değil. Bizler de siz değerli müşterilerimizin oyundan uzak kalmaması için kullanılmış 2. El hesapları çok uygun fiyatlara sizlerin hizmetine sunuyoruz. Sizden ekstra olarak hesap ücreti dışında herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yani hesabı aldınız bir ay geçtikten sonra da yine o hesapla oyun oynamaya devam edebiliyorsunuz. Aylık olarak ödeme yapmanıza falan gerek yok. Ayrıca youtube’da kanalınız varsa sizlere özel teklifler ile sponsorluk bile sunabiliriz, bizlerle iletişime geçiniz. Filopi, minecraft premium sağlayıcısı olarak keyifli oyunlar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli