Sandviç Panelde Kaliteli Üretim, Güleryüzlü Hizmet

Çatı ve cephe kaplama denildiğinde sandviç paneller hem güzel görünüşü hem de dayanıklı yapısıyla öne çıkmaktadır. Isı, su ve ses izolasyonunda güvenle tercih edilen bu ürünlerde...

Sandviç Panelde Kaliteli Üretim, Güleryüzlü Hizmet
Sandviç Panelde Kaliteli Üretim, Güleryüzlü Hizmet Seobaz

Sandviç panelin önemi ve kullanılan malzemeler nelerdir?

 

            Çatı ve cephe kaplama denildiğinde sandviç paneller hem güzel görünüşü hem de dayanıklı yapısıyla öne çıkmaktadır. Isı, su ve ses izolasyonunda güvenle tercih edilen bu ürünlerde, yalıtım açısından oldukça verimli sonuçlar veren EPS, camyünü, taşyünü ve poliüretan kullanılmaktadır. Teknolojinin yoğun kullanıldığı ürünlerimizden olan sandviç panel çatı kaplama için de güvenle tercih edilebilir.

 

 Sandviç panel çeşitleri nelerdir?

 

            Firmamızın sandviç panel çeşitleri ise şu kategorilerden oluşmaktadır: Çatı ve cephe panelleri, PUR, EPS, taşyünü sandviç panel, taşyünü cephe sandviç panel, camyünü sandviç panel, IPN, boyalı sac sandviç panel, soğuk oda panelleri ve PVC sandviç panel mamulleridir. Dolayısıyla sandviç panel fiyatları izolasyonda kullanılan malzemelere göre farklı olabilmektedir. Ayrıca panel aksesuarları olan vidalar da firmamızdan temin edilebilir.

 

            Trapez sac panel ve sandviç panel duvar montaj işçiliği ise üst düzey kalite ve yoğun emekle gerçekleşmektedir. Gerek yurt içi gerekse ihracat potansiyelimizle sandviç panel üretim ve satışında kalitemizi yıllara yayılan müşteri memnuniyetiyle kanıtladık. Web sitemiz üzerinden istediğiniz sandviç panel ürünleri siparişi ve kaplama montaj hizmetleri için 7/24 ulaşabilirsiniz.

 http://www.sandvicpanelfiyatlari.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli