NAKLİYAT VE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

İnsanların taşıma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her türlü eşyanın bulunduğu yerden bir başka yere nakil edilmesi hizmet vermek amacıyla nakliyat firmaları kurulmuştur.

NAKLİYAT VE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ
NAKLİYAT VE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ Tanitimweb

İnsanların taşıma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla her türlü eşyanın bulunduğu yerden bir başka yere nakil edilmesi hizmet vermek amacıyla nakliyat firmaları kurulmuştur. Bu firmalar ev yada ofis eşyalarını istenilen zamanda istenilen yere taşırlar. Bu işlemi yaparken öncelikle eşyaların paketlenmesi süreci gerçekleştirilir. Daha sonra paketlenen eşyalar araca taşınır. Yeni adresenakliyat işlemi belirli araçlarla gerçekleştirilir. Yeni adresin önüne gelen eşyalar eve ya da ofise taşınır. Anlaşma şartlarına göre eşyaların uygun yerlere montajı işlemi gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemleri gerçekleştiren bir çok firma vardır. Ancak İstanbul ilinde faaliyet başlayan ve kısa zamanda artan müşteri memnuniyeti ve talebi ile birçok ile taşıma işlemi gerçekleştiren Zorlu Nakliyat bu işi tecrübesi, kalitesi ve uygun ekipmanları ile en iyi şekilde sağlayan firmalar arasında yer almaktadır.

 

NAKLİYAT HİZMETİNİN MALİYETLERİ

Taşıma hizmetlerini ev ve işyerleri için düşünecek olursak, bu işlemi Evden eve nakliyat hizmeti ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti olmak üzere iki başlıkta toplayabiliriz.

Evden eve nakliyat hizmeti sadece aynı şehir içinde yapılan hizmettir. Şehirlerarası evden eve nakliyat ise eşyaların bulunduğu ilden farklı bir ile taşınmasıdır. Aslında işçi maliyetleri, paketleme maliyetleri her ikisinde de aynıdır. Aradaki fiyat farkını ise yakıt giderleri belirlemektedir. Genelde şehirler arası taşıma için firmalar tarafından verilen fiyatın yarısı yakıt gideridir. Aynı şehirdeki nakliyeler için verilen yakıt fiyatı ise %10 lara kadar düşmektedir. Kalan tutarlar işçilik ve paketleme maliyetleri hesaplanarak belirlenir.

Müşteri almak istediği hizmeti taşıma işlemini gerçekleştirecek firma ile yüz yüze ve detaylı olarak görüşmelidir. Taşıma firması da eşyalara ve taşınacak adreslere göre fiyatlandırma yapmaktadır. Müşteri tarafından verilen her türlü eksik bilgi taşıma firması ile fiyat açısından problem oluşturabilir. Bu nedenle doğru bilgiler ile doğru hizmet alınması her iki taraf için de önemlidir. Bunun yanı sıra müşteri için en önemli şey kaliteli hizmetin uygun fiyata sağlanabilmesidir.

Zorlu Nakliyat kaliteden ödün vermeden mutlak müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için kar marjını düşük tutarak uygun fiyatta taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu da firmanın en büyük avantajıdır. Firma ile irtibat için www.zorlunakliyat.com web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 8 108 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli