Teknoloji Harikası BFT Motorları

BFT motorlarının, iç mekan özellikleri en üst düzeyde, dış mekan tasarımı davetkâr ve lüks. Sofistike modeller çağcıldır. Yeni nesil teknoloji ile yenilikçi sistemler, daha da verimlidir.

Teknoloji Harikası BFT Motorları
Teknoloji Harikası BFT Motorları Tanitimweb

BFT motorlarının, iç mekan özellikleri en üst düzeyde, dış mekan tasarımı davetkâr ve lüks. Sofistike modeller çağcıldır. Yeni nesil teknoloji ile yenilikçi sistemler, daha da verimlidir. Randımanlı donanımları ile pratik, ekonomik, konforlu, güvenli, ısı yalıtımına katkılı, prestijli ürünlerdir. Yüksek kaliteli malzeme donanımıyla mekanizmaları, zorlu koşullar ile başa çıkabilecek nitelikte dayanıklıdır.

Küçük detayların dahi incelikle tasarlandığı sistemlerde, performans da emniyet de son teknoloji mükemmelliğinde. Genel olarak ürünler şöyle sıralanabilir:

Sürgülü yana kayar kapı motorları: DEIMOS, ARES, ICARO, SP 3500

Elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyonları: PHOBOS, VIRGO, IGEA, E5, ELI 250

Hidrolik tip kanatlı kapı otomasyonları: LUX ve SUB

Kollu bariyer otomasyonları: MOOVI, GIOTTO ve MICHELANGELO

Seksiyonel garaj kapısı otomasyonları: BOTTICELLI, EOS 120, ARGO, EFOR

Radarlı fotoselli kapı mekanizmaları: VISTA, VISTA SL C, VISTA SW, VISTA TL

Mantar bariyer otomasyonları: EASY, PRIVEE, SCUDO

Endüstriyel tip katlanır kapı mekanizmaları: FORB – IGEA LB BT

BFT’nin güven veren imzası ile garantili ürünleri gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz.

Set ürün satışlarında da VIRGO, DEIMOS SR, PHOBOS N, DEIMOS BT A 600, PHOBOS N BT, PHOBOS N BT L ile hizmet sunulur. Ürün setleri, motorlar ile motor bağlantı aparatlarını bir arada barındırdığı için ve fiyat olarak daha da indirimli olduğu için avantajlıdır.

Teknoloji harikası sistemler, kapasitesi ve güvenliği ile öncüdür. Güçlü mekanizmaları, sofistike tasarımları ile rakipsizdir. Sadeliği ile kolay kurulum ve kullanım sağlarlar.

BFT’yle yetkili servis desteği de kazanırsınız. Yaygın servis ağı, profesyonel ekibiyle yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdedir. Kaliteli malzeme ve usta işçilik vazgeçilmezi olan teknik servis ekibi bakım için ve gerektiğinde onarım için daima destekçinizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli