Kaliteli Av Bıçakları Bu Sayfa da

Günümüz bıçak sektörü oldukça gelişmiş olurken, elbette ki ülkemizde bu sektörde hizmet veren pek çok isim bulmakta mümkün oluyor.

Kaliteli Av Bıçakları Bu Sayfa da
Kaliteli Av Bıçakları Bu Sayfa da admin

Günümüz bıçak sektörü oldukça gelişmiş olurken, elbette ki ülkemizde bu sektörde hizmet veren pek çok isim bulmakta mümkün oluyor. Her ne kadar her bölgede bıçak satışı hizmetlerini sürdüren firmalar ve işletmeler bulunsa da bunlar arasından seçim yaparken oldukça dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü, her işletme, sunduğu ürünlerde kaliteli çelik kullanmıyor ve böylelikle de kısa süre sonrasında ürünler kullanım ömrü dolarken, kullanıcılarına sorunlar yaşatıyor.

Kaliteli çelik malzemelerden üretim

              Bu sayfa üzerinde yer alan tüm ürünler, kaliteli çelikten üretilmektedir. Sertleştirilmiş çelik olması dahilinde, keskinliği artırılmış av bıçakları, tüm kişisel kullanımlara imkân verecektir. Dağlık ve ormanlık alanlarda, ihtiyaçlarınıza karşılık verirken, yine avlanmak istediğiniz durumlarda da kullanım şartlarına bağlı olarak, istek ve ihtiyaçlarınıza destek olabiliri.

Orijinal kök ceviz

              Bıçak kategorisi içerisinde, av bıçağı olarak bilinen bu ürünlerde, kök ceviz kabza kullanılmaktadır. Elbette ki çelik ve kazanın sabitlenmesi için de perçin malzemeleri özel olarak tercih edilirken, yine kullanım daha uzun ömürlü olarak, tüketicilerine yardımcı oluyor.

Katlanabilir av bıçakları

              Standart tasarıma sahip olan bıçak satışı ürünlerine ek olarak, katlanabilir av bıçaklarından da seçimler yapılması adına, web adresimiz sizlere yardımcı olabilecektir. Bu bıçak modellerinde ise genel olarak kemik sap kullanılmaktadır. Kemik sap içerisinde bulunan çelik bıçak ise, perçinler ve mekanizması dahilinde, kullanım sonrası kapatılma özelliğine sahiptir. Yine kullanım sırasında da kilidi bulunurken, güvenli bir kullanıma imkân vermektedir.

Nasıl satın alırım?

              Eğer ki, bıçak kategorisi arasında yer alan herhangi bir dekoratif kılıç ya da av bıçağı satın almak istiyorsanız, o ürün için, sepete ekle butonunu kullanmanız gerekmektedir. Sonrasında ise, alışveriş işlemlerini tamamlamak üzere, ödeme işlemlerinde kredi kartı bilgilerinizi kullanarak, siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgileri arasında ise şunlar yer almaktadır.

  • Kredi kartı numarası (ön bölümde yer alan 16 hane)
  • Kredi kartı son kullanma tarihi (ön bölümde yer alan aa/ yy
  • Kredi kartı güvenlik numarası (arka bölümde yer alan 3 hane)

Bu bilgiler kullanılarak, güvenli ödeme sistemi dahilinde, ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir. Detaylı bilgi için, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli