Paykasa Kart Al

Birçok internet kullanıcısının gözdesi olan sanal kartlar halen bazı kişiler tarafından bilinmemektedir. Sanal kartların özellikle son yıllarda kullanıcı sayısı artmıştır.

Paykasa Kart Al
Paykasa Kart Al Tanitimweb

Birçok internet kullanıcısının gözdesi olan sanal kartlar halen bazı kişiler tarafından bilinmemektedir. Sanal kartların özellikle son yıllarda kullanıcı sayısı artmıştır. İnsanların zaman geçtikçe web sitelerinden alışveriş yapmalarında yaranan sakıncalar ve dezavantajlar insanların daha güvenli alışveriş yapma arayışlarına sebep olmaktadır. Web siteler ne kadar bilindik veya uzun yıllardan bu yana hizmet vermiş olsalar da dolandırıcılar bazen web sitelerin bilgilerine ulaşmakta ve sizin hangi kartla alışveriş yaptığınız ve kimlik bilgileriniz kolay bir şekilde alıyorlar. Web siteler bu konu hakkında birçok koruyucu sistemlerle donatılsalar da, hırsızlar ve dolandırıcılar yine de erişimi sağlamaktadırlar. Günümüzün en çok kullanılan kartı olan Paykasa, sanal kartlar arasında oldukça güvenli alışveriş sağlamaktadır. Kart tek kullanımlıktır ve bu kartı alan kişiler alışveriş sonrasında kartı kaybetseler bile hiçbir risk taşımamaktadır. Paykasa kart tek kullanımlık olma özelliğiyle en güvenli alışveriş fırsatını sunmaktadır. Alışveriş sonrasında kart bilgileriniz dolandırıcıların eline geçse bile hiçbir risk taşımaz. Oldukça kullanışlı olan bu kartın, Paykasasatın alseçeneği de bulunmaktadır.

Oldukça güvenli olan paykasanın bir diğer avantajıysa kartın kolay bir şekilde paykasa kart al seçeneğidir. Paykasayı almak için size en kolay seçenekler sunulmuştur. 7 gün 24 saat müşteri desteğiyle istediğiniz an paykasa kartı sahibi olabilirsiniz.

Kartın bir diğer avantajlı yönüyse Paykasa Bozdurma yöntemidir. Paykasa aldığınız taktirde paykasanızı döviz veya altın değerinden düşünebilirsiniz. Yani paykasanızı bozdurabilirsiniz. İstediğiniz anda en yüksek kur oranlarıyla paykasa kartınızı bozdurabilirsiniz. Bunun için 24 saat hizmet veren müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir ve paykasa kartınızı bozdurmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bakiyenizde olan para kısa bir süre içerisinde banka hesap kartınıza yüklenecektir ve paykasa kartınızı bozdurmuş olacaksınız.

Paykasa kartına en kolay şekilde paykasakarti.netsitesinden elde edebilirsiniz.

Paykasa kart müşterileri bütün bu avantajlardan yararlanabilmektedir. En kolay ve en güvenli şekilde alışveriş yapabilir, istediğinde bozdurabilir, istediği an yeniden yeni bir paykasa hesabı açtırabilirsiniz. Paykasa kartı aldığınız taktirde paykasa kartının size ulaşmasını beklemenize gerek yoktur. Sms yoluyla telefonunuza gönderilmiş olan 16 haneli kod sayesinde kartınız size ulaşmadan önce bile alışveriş yapabilirsiniz. Herhangi bir form veya kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli