Erkek Giyim Modasındaki Son Gelişmeler

Erkek modası her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. En az kadın giyim modası kadar önemsenen erkek giyim modasında zaten var olan ürünlerin üzerinde farklılıklar ve yeni tasarımlar yapılmaktadır.

Erkek Giyim Modasındaki Son Gelişmeler
Erkek Giyim Modasındaki Son Gelişmeler intend

            Erkek modası her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. En az kadın giyim modası kadar önemsenen erkek giyim modasında zaten var olan ürünlerin üzerinde farklılıklar ve yeni tasarımlar yapılmaktadır. Bu durum klasik model giyim ürünlerinden sıkılan ve özel bir şeyler arayan erkekler için oldukça olumlu bir durum yaratmaktadır. Yeni tasarımlar her alanda yapılmaktadır. Erkek giyim sektöründe yer alan son sezon ürünlerin birçoğu hem şıklığı hem de rahatlığı hedeflemektedir.

 

 Son sezon gömlek modelleri

 

            Yeni sezonda yapılan en büyük değişim gömlekler üzerinde olmaktadır. Gömlekler tek başına ya da takım elbise içerisinde giyilebilen giyim ürünlerindendir. Tek başına giyileceğinde farklı takım elbise içerisinde giyileceğinde farklı seçimlerde bulunulması gerekecektir. Yeni sezonda ön plana çıkan gömlek modellerinden ilki renkli gömleklerdir. Önceki sezonlarda pek tercih edilmeyen mor ya da lila rengi gömlek modelleri bu sezon ön plana çıkmaktadır. Özellikle genç erkeklerin gözdesi olan bu gömlekler yaz ayları için ideal bir seçim olacaktır. Bunun yanı sıra ekoseli erkek gömlek modelleri de son derece dikkat çeken gömlek modelleri arasında yer almaktadır.

 

 Damatlık modellerinde yeni gelişmeler

 

            Yeni sezon damatlık modelleri de son derece yeni ve özel tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Damatlık modellerinde bu sezonun en öne çıkan parçaları parlak takım elbiseler ve lacivert smokin takımları olmaktadır. Smokin denince akla beyaz renk gelse de bu sezon daha çok lacivert smokinlerin üretildiği görülmüştür. Renkli papyonlar ile oldukça hoş duran bu tarz damatlık modelleri erkeklerin en gözde tercihleri arasında yer almaktadır.

 

 2017 kış sezonu erkek kabanları

 

            2017 kış sezonu erkek giyim ürünlerinde de birtakım yenilikler yapıldığı görülmektedir. Bu yeniliklerin birçoğu erkek mont ve kaban modelleri üzerinde yapılmıştır. Erkek kaban modellerinde bu yılın en öne çıkan parçaları kırçıllı uzun kabanlar olmuştur. Uzun kaban modelleri hem erkek hem de kadın modasının öncüsü haline gelmiştir. 2018 yılında da devam edeceği düşünülen bu moda da kabanlar uzun ve salaş görünmektedir. Rahat ve şık bir görünüm hedeflenmektedir. Mont seçiminde ise renkli ve yumuşak şişme erkek montları ön plana çıkmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli