Star TV

Star TV Türkiye’nin en çok izlenen dört kanalından bir tanesidir. Ayrıca ulusal kanallarımızdan bir tanesidir. Star TV 1989 yılında kurulmuş ve Doğan Yayın Holding bünyesine bağlı olan Türkiye’nin ilk özel televizyonu olma özelliğini taşıyan bir kanaldır.

Star TV
Star TV ilker

Kanalın en büyük özelliklerinden birisi ise Tüm Türkiye’ye yayın yapması ve Şampiyonlar Ligi maç yayınlarına ev sahipliği yapmasıdır. Son dönemlerde gündüz yayınlarında evlilik programları ile dikkat çeken kanalda Zuhal Topal büyük ilgi toplamıştır. Ayrıca ekranlarda izlenme rekorları kıran dizileri ile de her zaman izlenme sıralarında ilklerden birisidir.

Akşam saatlerinde ise ‘’ Star Haber ‘’ ile ülkenin gündeminden tüm detayları alabilirsiniz. Sıcak gelişmeler, siyasi haberler ve daha fazlasını izleme fırsatını bulabilirsiniz. Start TV önemli olan tüm yayınlarını canlı olarak gerçekleştirmektedir. Haber konusunda oldukça kaliteli bir içeriğe sahiptir. Gündemin en güncel konularını her zaman konu olarak almaktadır.

Start TV Dizileri

Star TV de dizi keyfini de dolu yaşama imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle ‘’ Kiralık Aşk’’ dizisi ile ekran da izlenme rekorları kırmaya adım adım yaklaşmıştır. Geçen yılda ekranda büyük bir ilgi toplayan dizi bu senede tekrar ekranlarda olacak gibi. ‘’ Kara Sevda’’ ise diziler arasında favori olan bir diğeridir. Bu diziler arasında seçim yapmak zor olabilir. Çünkü içerikleri ve konuları ile oldukça ilgi çekicidir. Star TV HD yayın kalitesi ile teknolojiyi de yakından takip ettiğini kanıtlamayı başarmıştır.

Star TV Canlı İzle

Star canlı sürekli olarak izlemek isteyenler için artık alternatif bir yol bulunmaktadır. İnternete bağlanabilen herhangi bir cihaz üzerinden dilediği yerde siteye giriş yaparak Star TV kanalını bulabilir ve canlı yayın akışına bağlanabilir. www.canlitv.site linki aracılığı ile siteye giriş yapabilir ve kanalın izlemek istediğiniz tüm yayınlarına ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz hiçbir programı ya da diziyi kaçırmamış olursunuz. Üstelik bunu yaparken nerde olduğunuzun bir önemi de yoktur. Elinizde ki cihaz ile siteye girmeniz yeterlidir. 7/24 yayın devam etmektedir. Ayrıca sitenin içerisi tüm virüslerden arınmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli