FİLM ve DİZİ SİTESİ DENİNCE FİLM720P.COM

Öncelikle siz değerli film izleyicilerinin bilmesini istediğim bir gelişme ile cümlelerime başlıyorum.

FİLM ve DİZİ SİTESİ DENİNCE FİLM720P.COM
FİLM ve DİZİ SİTESİ DENİNCE FİLM720P.COM admin

FİLM ve DİZİ SİTESİ DENİNCE FİLM720P.COM

Öncelikle siz değerli film izleyicilerinin bilmesini istediğim bir gelişme ile cümlelerime başlıyorum. Yeni düzenlenmiş olan kural ve film sektörünün yapısına bakacak olursak ülkemizde bulunan yerli yapımda ki filmlerden bir çok telif hakkı ve bir takım sebeplerden ötürü ilgi ve odağımızı yabancı filmlere çevirmiş durumdayız. Mümkün mertebe yüklemeye çalıştığımız yerli filmler ise pek kalıcı ve uzun ömürlü olamamaktadır. Film sektörünün bir çok bölümünü kendi bünyesi içerisinde yöneten Hollywood'a rakip olarak gelen Bollywood Hint Filmleri ile sektör giderek daha fazla ciddileşmeye ve güzelleşmeye ve çeşitli bir çok filmin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Biz Film720p ailesi olarak ise bu hızlı büyüme ve çıkan gelişmeleri takip ederek bu filmleri olabildiğince en hızlı şekilde siz takipçi ve izleyicilerimize ulaştırma çabası içerisinde yerimizi almaktayız. Film İzleyicilerini memnun eden bir çok eserin içerisinde bulunduğumuzu siz izleyicilerimize bildiriyoruz. Film720p.com Sitemizdeki takipçilerimize bizlere desteklerini bekler ve iyi Seyirler Diler.

HİNT FİLMLERİ ARTIK HER YERDE

Dünya üzerinde artık her ülkede etkinliğini gösteren bir film ve dizi furyası haline gelen hint filmleri bu sektörün içerisindeki büyük pastanın dilimlerini kapan Hollywood'a ciddi bir rakip gibi görünmektedir. Şu anki hali ve bütçesi ile Dünya çapında starlar çıkarma potansiyelinide göz ardı etmemek gerekmektedir. Bu starlar ise dünyanın her yerinde tanınan oyuncular olmuşlardır. Bir Aamir Khan, Shah Rukh Khan, Salman Khan, Katrina Kaif, Amitath Bachan gibi oyuncular her yerde adını duyuran bir marka ve değer olmuşlardır. Dış basın ve reklam yüzü halinede gelen bu oyuncular Hint Filmleri sektörüne hayat vermektediler. Artık her yerdeler felsefesi ve sloganıda bu oyuncular sayesinde gerçek olmaktadır. Film720p.com Hint Filmlerine olan desteğinizi bekler ve İyi Seyirler Diler.

EROTİZM DOLU DAKİKALAR ARTIK FİLM720P İLE BAŞLAR

Erotik bir çok filmin kaynağı tabiki yurt dışı kökenlidir. Bu filmler ise ülkemize çeşitli sitelerin gayretli çalışma ve aramaları sayesinde katılmış ve ulaşılmıştır. Film720p.com olarak bizde bu çalışmanın içerisinde bulunan gayretli bir arayıcı olarak farklı yapımları ve en erotik +18 lik dilimin biraz dışarısında kalan erotik diye adlandırılan eserleri sizlerle buluşturmaya karar vermekteyiz. Bu konuda ise yaklaşık bir seneye yatkın arama çabalarımız ve paylaşımlarımız artık sizleri tatmin eder bir sayıya ulaşmış ve Erotik Filmler konusunda takipte kalan izleyicilerin göz zevkini doyuracak boyutlara ulaşmış durumdayız. Yinede durmanın faydasız olduğu ve yenilikçi filmlerin devam ettiği bu sektördede sizlere hizmete devam etmekteyiz. Yeşilçam konusundada bir çok eseri sizlere paylaşmaya ve bu eserleri takip etmenize katkıda bulunmaktayız. Film720p.com İyi Seyirler Dileyerek siz takipçilerimizden desteklerinizi sonuna kadar vermenizi rica eder.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli