Mesut Özil'den Hacklenen Hesabı İle İlgili Açıklama

Amine Gülşe ile olan ilişkisi ve evlilik hazırlıklarıyla gündemde olan Mesut Özil'in sosyal medyadan eski sevgilisi Mandy Capristo lie paylaştığı fotoğraf ortalığı karıştırdı. Kısa süre sonra açıklama yapan Arsenal'in yıldızı hacklendiğini ve avukatlarının konuyla ilgileneceğini söyledi.

Mesut Özil'den Hacklenen Hesabı İle İlgili Açıklama
Mesut Özil'den Hacklenen Hesabı İle İlgili Açıklama admin

Futbol hayatını İngiltere'nin köklü kulüplerinden Arsenal'de sürdüren Alman Milli Takımı'nın yıldızı Mesut Özil'ın pazar gecesi Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf bir anda ses getirdi. Bunun nedeni ise geçen hafta Amine Gülşe ile tatilde çekilmiş fotoğraflarıyla özellikle Alman basınında geniş yer bulan ve evleneceği konuşulan Özil'in, eski sevgilisi Alman şarkıcı-söz yazarı Mandy Capristo ile çekilmiş fotoğrafını paylaşması oldu.

Mandy Capristo etiketlendiği fotoğrafın altında "Çuvalladığımı biliyorum Mandy, ama seni hep seveceğim" yazması gözleri bir anda Amine Gülşe'ye çevirdi. 2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Amine Gülşe sessizliğini korurken, Mandy Grace Capristo en son Eylül 2016 tarihinde birlikte görüntülenen Mesut Özil'den açıklama geldi.

Özil Twitter’dan "Instagram hesabım hacklendi, ekibim ve ben bunu düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz" diyerek konuya açıklık getirdi. Özil'in Instagram’daki paylaşımı yaklaşık yarım saat içinde kaldırıldı. İkinci bir açıklama yapan Özil "Bu resmi kesinlikle ben paylaşmadım. Tüm dünyadaki takipçilerimin biligisine. Hesabım hack'lendi. Avukatlarım konuyla iligli çalışmaları yürütecektir" dedi.

Mesut Özil, 2015 yılında kız arkadaşı Mandy Capristo'dan ayrıldıktan sonra Amine Gülşe ile bir süre flört etmişti. Yıldız futbolcu, Capristo'yla barıştıktan sonra ünlü mankeni terk etmişti. Amine Gülşe, terk edilmesinin ardından "Aramızda duygusal bir şey olmadı. Sevgilisiyle mutlu olsun" demişti. Bir süre sonra tekrar barışan Amine Gülşe-Mesut Özil çifti, geçtiğimiz hafta Ibiza tatilinden sonra Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nin davetlisi olarak Çeşme’de görüntülenmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli