Cs Go Hack Yapma!

1999 yılının başlarında Minh Le ve Jess Cliffe isimli iki oyun geliştiricisinin kendi aralarında çatışma yapabilecekleri bir oyun yapmak istediler.

Cs Go Hack Yapma!
Cs Go Hack Yapma! intend

1999 yılının başlarında Minh Le ve Jess Cliffe isimli iki oyun geliştiricisinin kendi aralarında çatışma yapabilecekleri bir oyun yapmak istemelerinin ardından bir Half Life modu olarak tasarlamış oldukları modun kısa bir süre içerisinde çok ciddi tercih edilmeye başlamasının ardından Half Life’ın yapımcısı Valve şirketinin modu geliştirerek devasa bir oyun haline getirmesiyle başlayan süreç günümüze kadar ilerlemeyi başarmıştır.

 

Modern dünyamızda her türden oyun arasındaki yerini korumayı başaran Counter Strike oyunu herkes için özel bir anlam taşıyor. Hal böyle olunca da çok yoğun bir biçimde araştırmalara konu oluyor. İnternet üzerinde cs go hile gibi araştırmaların yoğun bir biçimde yapılması bu oyunun ne denli yoğun tercih edildiğini de açık bir biçimde ortaya koyuyor. Csgo hile araştırmalarına yanıt veren birçok içeriğin mevcut olması gördüğü ilgiden kaynaklanıyor. FPS oyunları kategorisinde yıllardır en üst sıralarda yer almayı başarmış olan Counter Strike oyunu muazzam bir oyuncu kitlesine sahip. Günden güne de popülaritesi daha da artmaya devam ediyor.

 

Günümüzün efsane oyunlarından biri olmakla kalmayıp 18 yıl öncesinin de efsane oyunları arasında. Cs go hack araştırmalarınıza da yanıt bulabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli