Jeremy Meeks Tatil İçin Bodrum'da

‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak ünlenen Jeremy Meeks Bodrum'da tatil yapıyor. Modellik ve DJ'lik yapmaya başlayan evli ve üç çocuk babası Jeremy Meeks, sevgilisiyle çıktığı mavi yolculukta deniz ve güneşin keyfini çıkardı.

Jeremy Meeks Tatil İçin Bodrum'da
Jeremy Meeks Tatil İçin Bodrum'da admin

‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak ünlenen Jeremy Meeks Bodrum'da tatil yapıyor. Modellik ve DJ'lik yapmaya başlayan evli ve üç çocuk babası Jeremy Meeks, sevgilisiyle çıktığı mavi yolculukta deniz ve güneşin keyfini çıkardı. Silahlı çete üyesi olmak suçundan hapis yatan ve sabıka kaydı fotoğrafı internete düşünce yakışıklığı sayesinde ünlenen ABD'li 33 yaşındaki Jeremy Meeks, Bodrum tatilini sürdürüyor.

Dört gün önce kente gelen Meeks, dün, Yalıkavak Mahallesi'ndeki Tilkicik Koyu'ndan 50 metre uzunluğundaki üç direkli 'Hazar Yıldızı' adlı yatla mavi yolculuğa çıktı. Meeks'in yanında menajeri ve ABD'li DJ arkadaşlarının yanı sıra bir de kadın arkadaşı olduğu görüldü.

Ege Denizi'ne açılan Gökova'nın koylarından Kisesbükü, Tavşanburnu, Karaada Orak Adası'nı gezen Meeks'in, akşam çam ormanları arasında mola verdiği ve karadan ulaşımın olmadığı Kargıcık Koyu'nda teknenin üzerinde bol bol fotoğraf çektirdi. Teknede hem güneşlenen hem de arkadaşlarıyla kurulan müzik sisteminde dans edip eğlenen Meeks, yatın burnunda 7 metre yüksekteki çelik halat üzerinden yürüyerek denge gösterisi yaptı.

Daha sonra aynı yükseklikten ters taklalar atarak defalarca denize atladı. Daha sonra aynı yükseklikten ters taklalar atarak defalarca denize atladı. Meeks'in başını çarpma tehlikesi geçirdiği görüldü. Kız arkadaşı ve menajeri, Meeks'i korku dolu gözlerle izledi. Meeks'in bugün Yunan adalarında mavi yolculuğu sürdüreceği öğrenildi. İşte 'Dünyanın en yakışıklı mahkumu'nun Bodrum tatilinde fotoğraflar...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli