Farklılığı Hisseden Tesettür Giyime Yöneliyor.

Tesettür giyimin birbirinden harika modelleri arasında yer alan kombinasyonları ile kadınlar, her alanda çok şık ve şıklıkların asaletini de ekliyorlar.

Farklılığı Hisseden Tesettür Giyime Yöneliyor.
Farklılığı Hisseden Tesettür Giyime Yöneliyor.            intend

   Tesettür giyimin birbirinden harika modelleri arasında yer alan kombinasyonları ile kadınlar, her alanda çok şık ve şıklıkların asaletini de ekliyorlar. Özellikle kombinasyonları arasında sıra dışı farklılık yaratmak isteyen kadınlar, kış aylarında kullanılan manto modellerini, tesettür abiye olarak tercih ettikleri zamanlarda yaz aylarında da sıklıkla kullanıyorlar.

 

            Kadınlar tesettür mantolar ile çok şık. Şıklarında profesyonellik istiyorlar. Genellikle donanımları çok uygun rakamlar da satın alarak birbirinden farklı modeller ile kombinasyon yapıp, çevredeki insanların merakını kazana biliyorlar. Özel kombinasyon modelleri, birbirinden değişik tasarımları, düğmeli bel kemerli veya fermuarlı olarak tercih edebilirler. Yaz aylarında ise yakaları daha açık, boyları bilekte biten kesimleri kullanarak daha şık ve sade olunabiliyor. Sadelikten yana olan kadınlar çok şanslı. Hem uygun fiyatlarda temin edebiliyorlar, hem de çok asil ve şık görünümü sadelik ile bütünleştire biliyorlar.

 

 Kaşelerin Büyüleyici Rengine Kapılan Kadınların Seçimi

 

            Özellikle kaşe kaban modellerinde soğuk kış aylarını andıran tasarımları ile daha kalın ve sade görünümlere sahip olmak isteyen tesettürlü bayanlar, birbirinden mükemmel donanımlara hakim ürünleri tercih ediyor. Hâlbuki son yıllarda yaz aylarının gelmesiyle birlikte de rahatlıkla kullanılabilecek keten, kaşe kabanlar farklı tasarımlara hakim olarak kadınların kullanımlarına sergileniyor. Doğala yakın kesimleri ile mükemmel tasarımlarda bel kemerleri, deri detayları, olarak farklılık gösterebiliyor. Kuşak kombinasyonları da kış aylarında deri kuşak veya kalın kemer kuşaklara hakim olmasının yanı sıra, yaz aylarında saten veya tül kesimlere hakim mükemmel ötesi görünüme ve sıra dışılık yapısına uygun hal alıyor.

 

 Tesettür Giyimde De Yazın Geldiği Hissediliyor

 

            Tarif edilemez bir şıklığa adım atmak isteyen bayanların tercihleri arasında gelen tesettür pardesü modelleri, genellikle spor veya yazlık kesimlerde klasik görünüme sahip olmak isteyen bayanların satışına sunuluyor. Tüm detayları keten, kot veya penye olarak birbirinden farklı görünümlere sahip oluyor. Geçmiş yılların stilinden ve çizgisinden ayrılamaz modası, sadece keten, kot ve kalın kumaş yapısına sahip olan pardesü modellerinde, son yıllarda inanılmaz oranda değişiklik göstererek her tonda kumaşa ve her detaya ait aksesuara yer veriyor. Kombinasyonlarının farklılıkları ile her alanda konuşmak isteyen kadınlar, arkalarından olumlu beğeni ve meraklı gözlere sebep oluyorlar. Pardesü modelleri altından tercih edilebilecek dolgu topuk ayakkabılar, yaz aylarında ise kendine daha çok ön plana atarak, pardesü modellerini bilekte biten kesimleri ile tercih edilebiliyor.

 

 Açık Rengin Modası Pardesülerde Birbirinden Farklı Şekillerde Ortaya Çıkıyor

 

            Masum görünümden yana olan kadınlar bebek kadar tatlı bir maviye uyum sağlamak amaçlı yoğunlukta tercih alanlarında bulunan bebe mavisine yer veriyorlar. Bebe mavisi 2017 modası ve sonraki yıllarda ciddi oranda yüksek talep gören renkler arasında yer alıyor. Yaz aylarının kombinasyonları arasında yer alan ve yazın geldiğini her şekilde tatlı renginden hissettiren pudra pembesi tonları, kadınların temiz ve asil duruşuna en iyi şekilde öncülük tanıyor.

 

 Kombinasyonlar 2017 Modasında Konuşuyor

 

            İlk görüldüğü andan itibaren insanların gözlerine merak dolu bakışlar ile hitap eden pardesü modelleri, genellikle kadınların isteklerine ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek öz güvenlerini yükseltme amaçlı kullanılıyor. Pardesü modellerinde şifon modası birbirinden farklı ve fermuarlı olarak kullanıma açık alanlarda tercih ediliyor. Spor veya klasik görünmek önemli değil. Sadece pardesü modellerinin altına giyilecek ayakkabılar büyük önem arz ediyor. Bu konuda spor görünmek isteyen bayanlar genellikle engin topuk ayakkabı ve yeni çıkan trend sandalet modellerinin dolgu topuk tercihlerini yapabiliyorlar. Klasik görünümden yana olan bayanlar ise stiletto ayakkabı modelinden asla vazgeçemez bir hale geliyor. Daha şık iş yaşamında kullanılabilecek kombinasyonlar yaratıyorlar.

Alışveriş yapmak için linke tıklayın : https://www.modamerve.com/

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli