Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum

Oyuncu Ezgi Mola, Antalya düzenlenen bir etkinliğe katıldı. Zayıflayınca başrol oynamaya başladığını anlatan Mola, “Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum” dedi.

Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum
Kilolu olunca ancak başrolün arkadaşı oluyordum admin

Son olarak Kocan Kadar Konuş filminde rol alan Ezgi Mola, neden kilo verdiği sorusu üzerine, “Ne zaman zayıfladım, çok sevilen başrolleri de oynamaya başladım. Yoksa kimse bana 76 kiloyken ‘Bu kız çok tatlı’ deyip başrol vermemişti. İşte ben o kiloda olunca başrolün anca arkadaşı oluyorum, yine arkadaş oynarım hiç öyle bir derdim yok ama istiyorum ki ara sıra da başrolde olayım" dedi.

"SÜREKLİ TEMİZLİK YAPIYORUM"

Konuşmada yer alan oyuncunun yakın arkadaşı Enis Arıkan’ın, Ezgi Mola için “Gece 22.00’de ev süpürür, yer siler, çok titizdir” sözleri üzerine Mola, “Evet titizim. Evimde köpeklerim var, o yüzden sürekli temizlik yapıyorum. Annem bana ‘Oyuncu olmasan kusursuz bir temizlikçi olurdun’ der hep. Bir de garip meraklarım var hayatta. Sıva çekmeyi öğrenmek istiyorum mesela, ‘Fayans ustası olsam çok müthiş olur’ diye düşünüyorum” diyerek izleyicileri güldürdü.

"SENARYO YAZMAK İSTİYORUM"

Mola sohbet sonunda tüm açıklığıyla bir üzüntüsünü de katılımcılarla paylaştı. 34 yaşındaki oyuncu “Senaryo yazamıyorum diye çok üzülüyorum. Keşke yazabilsem, anlatabilsem. Meryl Streep’in ‘Şüphe’ filmi gibi bir filmde oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum. Olacağına inanarak yaşıyorum ama olmazsa bu umutla öleceğim, kaydedin bunu. İşimi çok seviyorum ve dünyada hiçbir şeyin imkansız olmadığını düşünüyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli