Gönül Yazar'dan Zeki Müren Açıklaması

NTV'de 'İyi Bayramlar' programında Gülay Afşar'ın konuğu olan Gönül Yazar,gazino anılarını anlatırken yakın dostu olan Zeki Müren'in kendisini iki kez gazinodan nasıl kovdurduğundan bahsetti.

Gönül Yazar'dan Zeki Müren Açıklaması
Gönül Yazar'dan Zeki Müren Açıklaması admin

Türk sahnelerinin unutulmaz assolistlerinden Gönül Yazar, NTV'de 'İyi Bayramlar' programı için Gülay Afşar'la Pera Palas Oteli'nde bir araya geldi.

Kızı Yasemin Simavi ve torunlarıyla yıllardır görüşmediğini, bu nedenle bayramların ve özel günlerin buruk geçtiğini anlatan Yazar, geçmiş yıllara, hatıralara uzandı.

İzmir'de başlayan hikayesini, anne ve babasının ayrılığıyla dağılan ailesini, yakın zamanda kaybettiği kardeşi Belma Özyeğiner'i andı.

Çocukluğunda radyoda dinlediği Müzeyyen Senar'ın hayatını değiştirdiğini anlatan Yazar "Onunla tanışabilmek için şarkıcı oldum" dedi.

İzmir'de 14 yaşında Ege Ses Kraliçesi seçilerek müzik hayatına adım atan, Ankara Radyosu'nda uzun yıllar eğitim alan sanatçı, İstanbul'a gelişini, ilk gazinolara çıkışını, Zeki Müren'den Behiye Aksoy'a birlikte çalıştığı assolistleri, yıllar sonra assolist olarak zirveye çıkışını NTV'de anlattı.

Gönül Yazar, uzun yıllar birlikte çalıştığı, yakın dostu Zeki Müren'in onu iki kez gazinodan nasıl kovdurduğuna dair samimi açıklamalar yaptı. 

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli