Simetri Vip Araç Kiralama

Son yıllarda oldukça fazla taşımacılık hizmeti veren firma kurulmuştur. Simetrifilo olarak Protokol taşımacılık başta olmak üzere her türlü araç kiralama ve şoförlü taşıma hizmetini son derece kaliteli bir şekilde vermeye çalışmaktayız.

Simetri Vip Araç Kiralama
Simetri Vip Araç Kiralama Tanitimweb

Son yıllarda oldukça fazla taşımacılık hizmeti veren firma kurulmuştur. Simetrifilo olarak Protokol taşımacılık başta olmak üzere her türlü araç kiralama ve şoförlü taşıma hizmetini son derece kaliteli bir şekilde vermeye çalışmaktayız. Herkese mutlaka bir gün araç kiralama ve 2. el lüks araç kiralama hizmeti lazım olmuştur. Tatile çıktığınızda tatile gittiğiniz yeri daha fazla gezebilmek, daha farklı yerleri görebilmek ve tatile gittiğiniz yerin doğal güzelliklerini daha kolay görebilmek için taksiden daha uygun fiyatlara toplu taşıma araçlarından ve yine taksiden daha konforlu bir şekilde Simetrifilo taşımacılık firmamızı tercih ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Neden Simetrifilo Taşımacılığı Tercih Etmelisiniz?

 

Simetrifilo olarak tatile gittiğinizde, iş görüşmesi için başka bir şehre gittiğinizde ve çeşitli sebeplerden dolayı başka şehirlerde bulunduğunuz da her zaman yanınızda olacağız. Ankara ve İstanbul’da verdiğimiz kaliteli hizmet ile her zaman müşteri memnuniyetini temele almaktayız.

 

Protokol taşımacılık hizmetimizi de son dere profesyonel bir şekilde garantili bir şekilde veriyoruz. Firmamızda yer alan araçlarımızın tamamı son model araçlardan oluşmaktadır. İsteğinize göre seçebileceğiniz onlarca araç seçeneğimiz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamının muayene ve sigorta gibi işlemleri günü gününe yapılmaktadır, bu sayede araçlarımızda seyahat ederken en ufak bir resmi sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca araçlarımızın tamamının günlük haftalık ve aylık bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Araçlarımızın yanı sıra çalışanlarımız konusunda vip araç kiralama hizmetimiz başta olmak üzere diğer tüm hizmetlerimizde de ekip arkadaşlarımızı özenle seçmekteyiz. Ekip arkadaşlarımızın tamamında gerekli taşımacılık belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca şoförlerimizi çeşitli araç sürüş denemeleri, konuşma üslubu ve diksiyonunu dikkate alarak seçmekteyiz. Kısacası firmamızdaki çalışanlarımızın tamamı oldukça deneyimli ve taşımacılık hizmetine uygun kişilerdir.

 

Peki bu kaliteli 2. el lüks araç kiralama hizmetini, vip araç kiralama hizmetini ve protokol taşımacılık hizmetini nasıl alacağınızı merak ediyorsanız www.simetrifilo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan telefon numaraları başta olmak üzere çeşitli iletişim adreslerimizden 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Bizimle iletişi geçerek hangi aracı istediğinizi, hangi hizmeti almak istediğinizi ve hangi tarihlerde hizmet almak istediğinizi bizlere bildirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli