Gündoğan İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler

Gündoğan İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler
Gündoğan İnşaat’tan Konya’ya yakışan projeler Harun

İç Anadolu’nun en büyük ve en prestijli firmalarından Gündoğan İnşaat, Konya’nın tarihi dokusuna uygun olarak proje inşa etmektedir. Konya’da İnşaat sektöründe Müşterilerine lansman öncesi fiyat avantajlarından ve öncelikli ev seçme ayrıcalığından yararlanma fırsatı sunan Gündoğan İnşaat, Konya’da Emlak sektöründe ses getirmeye devam ediyor. Firmanın en gözde projesi olan Şehr-i Crystal projesinin maketini sergilemektedir.

Konya’da İnşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Gündoğan İnşaat’ın inşaat alanını merak eden ve eşsiz şehir manzarasını izlemek isteyenler ağırlayabilir durumdadır.

Konya’da Emlak sektörünün önemine değinen Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mümtaz Gündoğan ; “Konya’mızın ülke genelindeki emlak pazarındaki payı her geçen gün artmaktadır. Konya’da İnşaat sektörü de her geçen gün artmaktadır. Dolayısıyla en çok konut satışı olan iller arasına girmektedir. Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat sektörü ülke ekonomisi ve istihdam açısından her dönem farklı bir rol üstlenmiş ve görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Özellikle son dönemlerdeki ekonomik büyümede başı çekmektedir. Ev alma hayalindeki insanların ve yatırımcılarla günün belirli saatlerinde bir araya gelerek çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmekteyiz. Gündoğan İnşaat firmamızın Anadolu’nun en büyük inşaat şirketlerinden birisi durumundadır”

Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mümtaz Gündoğan, projelerinde yüzde 60 oranında yeşil alana ayırdıklarını da dile getirdi. Gündoğan, İç Anadolu bölgesinde bugüne kadar yapılmış en iyi ve en güzel yaşam projelerini biz hayata geçirdik ve geçirmeye devam edeceğiz” dedi.  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli