Herkesin Gözü ‘Bosman,da

Bilindiği üzere dünyada ‘bosman’ kuralı gereği sözleşmesi biten futbolcular artık istedikleri takıma imza atabiliyor.

Herkesin Gözü ‘Bosman,da
Herkesin Gözü ‘Bosman,da admin

Bilindiği üzere dünyada ‘bosman’ kuralı gereği sözleşmesi biten futbolcular artık istedikleri takıma imza atabiliyor. Bu konuda ciddi çalışmalar yapan futbol federasyonlarının çalışmaları takip edilirken, aynı şekilde, futbolcular da herkesin gözdesinde. Şimdi sizlere dünyaca ünlü ve bosman kuralı sayesinde, boşta kalacak olan bazı futbolcular hakkında bilgiler vereceğiz. Belki de dünyanın ilgisini çeken hangi futbolcular serbest kalacak öğreneceğiz.

Parayla Alınmaz Futbolcular; Bedava

Bu listenin şu anda en dikkat çeken isimlerinin başında İspanyol yıldız Jesus Navas geliyor. 31 yaşındaki Manchester City’li yıldız oyuncu şu anda haziran ayı sonu itibariyle serbest kalıyor. Her iki ayağını da kullanabilen yıldız oyuncu, orta sahada dünyaca ünlü. Bunun haricinde, bu isimlerden biri de Zlatan İbrahimoviç. İbrahimoviç ay sonunda serbest kalıyor. Manchester United takımında oynayan ve İsveç’in dünyaca ünlü yıldızı. Bu konuda da bir çok seçenek var, bunlardan biri de Zlatan’ın futbolu bırakması diye konuşulsa da, herhalde bir takım, hele böyle bir fırsatta İbrahimoviç’i değerlendirecektir.

Yine Fransız futbolcu Clichy de, bu futbolcular arasında dikkat çeken isimlerden biri. Yine Manchester City de oynuyor aynı Navas gibi. Bakalım Clichy’nin tercihi ne olacak göreceğiz. Atletico Madrid’in 33 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Fernando Torres hiç şüphe yok ki, forvet anlamında Türkiye’den de bir çok takımın dikkatini çekecektir.

Türkiye’de De Var

Türkiye Spor Toto Süper Lig’de de aynı durumda olan bir çok futbolcu bulunuyor. Bu listenin başında Mayıs sonu itibariyle sözleşmesi sona eren Hasan Ali Kaldırım var. Fenerbahçe’li futbolcunun takipte olduğu da konuşuluyor. Özellikle Bursa Spor ve Antalya Spor’un bu futbolcunun peşinde olduğu konuşulurken, aynı şekilde yeni ekiplerden Göztepe Spor ve Sivas Spor’un da Hasan Ali’nin peşinde olduğu konuşuluyor. Bir başka isim ise, Beşiktaş’ın genç futbolcusu Ömer Şişmanoğlu. Bu konu ile ilgili ise, Antalya Spor’a tekrar geri döneceği konuşuluyor. Bakalım yeni sezon ne sürprizlere gebe olacak. Bu arada Sabri Sarıoğlu’nun da sözleşmesi bitmesine rağmen, ‘’ Eğer Galatasaray olmazsa, oynamam’’ demesi sebebiyle Sabri’nin Galatasaray’ı bırakmayacağı konuşuluyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli