Bahçeli'den CHP'nin yürüyüşüne eleştiri

MHP lideri Bahçeli, CHP'nin Enis Berberoğlu'nun tutuklanması nedeniyle başlattığı yürüyüşü, "Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş" eleştirdi.

Bahçeli'den CHP'nin yürüyüşüne eleştiri
Bahçeli'den CHP'nin yürüyüşüne eleştiri admin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

CHP'nin Ankara'dan İstanbul'a başlattığı "Adalet Yürüyüşü"nü ağır bir şekilde eleştiren Bahçeli, "Atalarımız boşuna söylememiş: Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş" dedi.

CHP'yi "adalet" diyerek anarşizme göz kırpmakla suçlayan Bahçeli, "Bugün yola çıkmak 15 Temmuz FETÖ ihanetine sünger çekmek, hatta alttan alta destek vermek, şühedaya bir kez daha kıymak demektir" ifadelerini kullandı.

Bahçeli, kullanıldığını söylediği Kılıçdaroğlu için "Ülkemize kurulan tuzağın aktif katılımcısıdır" nitelendirmesinde de bulundu.

"Ankara’dan İstanbul’a yaya olarak seyahat edenlere anca gidersiniz demek yerine, yangına ve kargaşaya hizmet ediyorsunuz demek zorunluluktur" diyen Bahçeli, şunları kaydetti:

"CHP’lilere sesleniyorum; aklınızı başınıza alın, muhtemel ve kestirilemeyen hadiseler patlak verirse, altından ne sizler ne de ülkemiz kalkar."

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli