FİRMANIZ ZİRVEDE Mİ OLMALI?

FİRMANIZ ZİRVEDE Mİ OLMALI?

FİRMANIZ ZİRVEDE Mİ OLMALI?
FİRMANIZ ZİRVEDE Mİ OLMALI? kadir


Firmanızı zirveye taşımaya yardımcı olan Google sıra bulucu son derece kolay ve kullanışlı bir programdır. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu program son derece açık ve anlaşılabilirdir. Firmanızın arama sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu mutlaka merak ediyorsunuzdur. Bu durumda bu programı kullanarak firmanızın son durumu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aslında bu programı 7/24 kullanmanız anlık sonuç almanız açısından da kolaylık sağlar. Rakip firmalarınızın nasıl zirveye yakın sıralarda yer aldığını görebilmeniz için de size olanak sağlar. Firmanızın zirveye yaklaşmasını istiyorsanız SEO’ya uyumlu bir resmi sitenizin olmasına gayret etmelisiniz.

Gelişigüzel kafanıza göre bir site düzenlerseniz zirveye yakın olmanız mümkün olmaz. SEO’ya uyumlu site için web tasarım uzmanlarından mutlaka destek almalısınız. SEO’ya uygun bir siteniz olursa sıra bulucu ile yaptığınız aratma da hoşunuza giden sonuçlar alabilirsiniz. Firmalar bu konuda biraz titiz davranırlarsa zirveye ulaşması daha kısa süre içerisinde gerçekleşir. Örneğin bir telefon markasından bahsedelim. I Phone 8 şeklinde aratma yaptığınızda karşınıza çıkan sitelerin zirvesinde yakın tarihte güncellenmiş siteyi görürsünüz. SEO sürekli güncellenen ve anahtar kelimeleri aratma motoruna göre ayarlayan siteleri her zaman zirveye çıkarır. Bu da SEO’ya uyumlu bir makaleyi sitesinde yer verdiğinden kaynaklıdır.
Kullanması son derece kolay olan google sıra bulucu ile yapacağınız aramada karşınıza çıkan sonuçlar %100 doğrudur. Dilerseniz ilk beş yüz kişi arasında firmanızın yerini dilerseniz ilk on firma arasındaki yerinizi saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Pratik bir programdır. Kullanırken fazla detaya girmeden az ve öz bilgiler ile sonuca ulaşabilirsiniz. Sürekli kullanımdan dolayı sık kullanılan siteler arasına bu programı da mutlaka eklersiniz. Son durumunuz nedir acaba bir değişiklik oldu ya da kaç kişi tarafından tercih edildi bu gibi sorularınıza kısa süre içerisinde sonuç bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli