Numan Kurtulmuş'tan Bedelli Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı. Kurtulmuş, bedelli askerlik ile ilgili soruya, "Henüz böyle bir teklif yok" karşılığını verdi. Katar krizine ilişkin de değerlendirmede bulunan Kurtulmuş, "Bütün bölgeye zararı olur. Çözüm için çabalıyoruz" ifadelerini kullandı.

Numan Kurtulmuş'tan Bedelli Açıklaması
Numan Kurtulmuş'tan Bedelli Açıklaması admin

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı. Kurtulmuş, bedelli askerlik ile ilgili soruya, "Henüz böyle bir teklif yok" karşılığını verdi.

Katar krizine ilişkin de değerlendirmede bulunan Kurtulmuş, "Bütün bölgeye zararı olur. Çözüm için çabalıyoruz" ifadelerini kullandı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklama yaptı.

Kurtulmuş'un açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Bedelli askerlik "Geçtiğimiz günlerde bununla ilgili açıklamayı Sayın Başbakanımız yapmıştı. Şu aşamada henüz Bakanlar Kurulu'na gelmiş bir teklif yoktur.

FETÖ ile mücadele

Kontrollü darbe söylemi milletimize yapılmış bir haksızlıktır. Bu haksızlık, siyasi muhatap olarak gördükleri için söylüyorum, AK Parti ya da hükümete karşı söylenmiş bir laf olmaz, 80 milyona karşı söylenmiş olur."

YENİŞAFAK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli