Askerlik Şubeleri saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık ?

Askerlik Şubeleri T.C. MSB (Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanlığı) Askeralma Teşkilatının en küçük teşkilat birimleridir.

Askerlik Şubeleri saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık ?
Askerlik Şubeleri saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık ? rkthurry

Askerlik Şubelerinin Görevleri ; savaş olsun barış olsun her ortamda askeralma faaliyetinde bulunmak, emekli asker ve ailelerinin özlük hakları işlemleri,  gazilerimizin sağlık ve madalya işlemleri, şehitlerimiz ve yakınlarına ilişkin tüm faaliyetler ve seferberlik halinde tüm savunma hizmet, işlemlerini yürütmektir. 

Neredeyse her ilimizde ve ilçemizde askerlik şubesi bulunmaktadır. Sağlıklı her erkek bireyin askerlik yapma zorunluluğu bulunan ülkemizde, askerlik şubeleri oldukça yoğun bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedirler. Peki askerlik şubeleri saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Askerlik şubelerinin çalışma saatleri ile ilgili tüm bilgilere  https://www.mesaisaatleri.net/askerlik-subesi-calisma-saatleri-mesai-saatleri/ bağlantısını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ilgili yazı üzerinden askerlik şubelerine gittiğinizde sıra beklememek adına nasıl randevu alacağınız, resmi tatil günlerinde şubelerin çalışıp çalışmadığı gibi bilgiler de verilmiştir. Askerlik şubelerinin çalışma saatleri hakkında bütün sorularınızı yukarıda vermiş olduğumuz bağlantıdan dile getirebilirsiniz.

askerlik şubesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli