En Güzel Örgü Modelleri İle Hobinize Sahip Olun

Ayrıca bir şeyleri kendi başına başarmak, insana mutluluk hissi verirken moral ve motivasyonunu yükselterek insana yaşama sevinci aşılamaya devam ediyor.

En Güzel Örgü Modelleri İle Hobinize Sahip Olun
En Güzel Örgü Modelleri İle Hobinize Sahip Olun Tanitimweb

Gelişen dünyada her gün yeni bir şeyler daha öğreniyoruz.Örneğin  örgü örmenin odaksal bir faaliyet olduğunu ritmik hareketler sayesinde kişiyi bunalımdan uzaklaştırdığını, bilek hareketleriyle kireçlenmeyi önlendiğini, kılcal damarların tıkanmasına engel olduğunu, sürekli ilmek takip etmek ve motifleri akılda tutmaya çalışmanın beyin fonksiyonlarına canlı tuttuğunu biliyor muydunuz ? 

Ayrıca bir şeyleri kendi başına başarmak, insana mutluluk hissi verirken moral ve motivasyonunu yükselterek insana yaşama sevinci aşılamaya devam ediyor. Birçok insanın hobiyle uğraşır, hobi bahçeleri ile toprakla uğraşır, atölyelerde ahşap oyma sanatıyla, tamirhanelerde elektronik eşyalar ve araç tamiriyle boş vakitlerini değerlendirirken sürekli bir şeyler öğrenir ve kendilerine kattıkları değerin yanı sıra da vakitlerinin dolu ve güzel geçmesini sağlar.

Siz bayan arkadaşlar da örgü örme işi ile uğraşarak, mutluluğunuza katkı sağlaya bilir bununla birlikte sağlığınızı da koruya bilirsiniz. Örgü örmenin kültürel bir geçmişi olduğunu da düşünürsek mezopotamya ülkelerinin bir çoğunda mevcut olan bu kültürel faaliyetin kökeni asırlara dayanıyor, el örgüsü işlemelerin yavaş yavaş günümüz sanayileşmesine yenik düşerek yok olduğunu seyrederken kaybolan kültürler için içimiz acıyor. Örgü örerek kültürel faaliyet sergileye bilir bu yok oluşa engel olmak adına küçükte olsa bir faktör de siz olabilirsiniz.

site:www.orgumodeli.org ile ilgili görsel sonucu

ÖRGÜ ÖRERKEN Eğlenin

Hanımlar lokallerde, evlerde kekli,sohbetli  toplantılar yaparken, birbirlerine örmüş olduğu örgü modellerini gösterir örnekler alınır, verilir, sizlerde bir örgü grubuna katılarak hem yeni arkadaşlıklar edinmiş olur, hem de örmüş olduğunuz örgüleri arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz. Üstelik monotonluğu olmayan bir el beceresidir örgü, çok fazla örgü tekniği ve modeli barındırır içerisinde her yaşa uygun örgü örnekleri mevcuttur.Bayan örgü modelleri, erkek örgü modelleri, çocuk örgü modelleri ve her birinin yüzlerce farklı modelleri mevcut. Sizin  bile değişik modeller yapabileceğiniz  bir alan üstelik internet sitelerinde de bir sürü örnekler sergileniyor.Örneğin www.orgumodeli.org adresinde çok çeşitli örnekler yapılışıyla birlikte sergilenmektedir. Bayan örgü modeli, erkek örgü modeli, çocuk örgü modeli ne ararsanız var. www.orgumodeli.org sitesine kısa bir ziyaret yapmanız yeterli kendiniz  için bir çok örnek bulup beğeneceğinizden şüpheniz olmasın, buradan  örnekler alabilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli