İşte iOS 11'İn getireceği yenilikler

Apple'ın geleneksel "Dünya Geliştiricileri Konferansı" (WWDC) kapsamında merakle beklenen iOS 11 de görücüye çıktı. Peki iOS 11 ile neler değişecek? IOS 11 hangi iPhone ve iPad modellerinde kullanılabilecek? İşte iOS 11 hakkında bilmeniz gereken her şey...

İşte iOS 11'İn getireceği yenilikler
İşte iOS 11'İn getireceği yenilikler admin

Apple'ın geleneksel "Dünya Geliştiricileri Konferansı" (WWDC) kapsamında merakle beklenen iOS 11 de görücüye çıktı. Peki iOS 11 ile neler değişecek? IOS 11 hangi iPhone ve iPad modellerinde kullanılabilecek? İşte iOS 11 hakkında bilmeniz gereken her şey... Apple, iOS cihazlara önemli yenilikler getiren iOS 11'i dün gece düzenlenen WWDC 2017'de görücüye çıkardı.

İlk betasını geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 ile birlikte iPhone ve iPad'lere gelecek yenilikler ise şöyle... iOS 11 ile birlikte iPhone ve iPad kullanıcıları iMessage uygulamasındaki mesajları artık bulut üzerinden saklayabilecekler. iOS 11 ile kullanıclar mesajlaşırken birbirlerine Apple Pay üzerinden para yollayabilecekler. Yeni iOS ile Siri artık çeviri özelliğine de kavuşacak. Siri ile, İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca arasında sesli çeviri yapabilecek.

Siri, ilerleyen zaman içerisinde daha fazla dil çevirme kapasitesine kavuşacak. Kontrol merkezi iOS 11 ile birlikte artık tek sayfada toplanıyor.

Peki iOS 11 hangi iPhone ve iPad modellerinde kullanılabilecek?

İşte iOS 11 güncellemesi alacak modellerin tam listesi... iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone 6 iPhone 6 Plus iPhone SE iPhone 5s iPhone 5C ve öncesi iPhone'lar iOS 11 güncellemelesi alamayacak.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli