Mustafa Ceceli'den Eski Eşine Ağır Suçlama

Gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli'nin 9 yıllık eşinden boşanmasından hemen sonra Selin İmer ile fotoğrafları çıkan Ceceli hayranlarının gözünde ani bir düşüş yaşamıştı.

Mustafa Ceceli'den Eski Eşine Ağır Suçlama
Mustafa Ceceli'den Eski Eşine Ağır Suçlama admin

Gündeme bomba gibi düşen Mustafa Ceceli'nin 9 yıllık eşinden boşanmasından hemen sonra Selin İmer ile fotoğrafları çıkan Ceceli hayranlarının gözünde ani bir düşüş yaşamıştı. Hayranları tarafından çokça eleştirilen Ceceli, sosyal medya hesaplarını yoruma kapattıktan sonra kendini aklama çabasıyla bir açıklama yaptı. Kendini kurtarmak içinse eşine yüklendi.

iste O Açıklama

Ceceli şimdiye kadar sustuğunu, ancak sürecin çarpıtılması nedeniyle konuştuğunu belirterek girdi lafa. Uzun süredir yaşanan fikir ayrılıkları ile çatırdayan evliliklerinin kavgalar sonucu bu noktaya geldiğini söyledi. Boşanma sürecinin Ocak ayından beri devam ettiğini, ilişkisinin ise boşanma kararından sonra başladığını söyledi. Fotoğrafların anlaşmalı boşanma protokolündeki istekler yerine getirildikten sonra basına sızmasına vurgu yaparak, fotoğrafları başına sızdıranın eşi olduğunu, hatta bilgisayarından gizlice aldığını iddia etti. Böylece kendisi hakkında bir karalama kampanyası yürütüldüğünü belirtti. Fazlasının da olduğunu ancak oğlu için sustuğunu söyleyerek ve insanlardan sağduyu ve vicdan bekleyerek sözlerini bitirdi.

Bakalım bu açıklamalar Cecelist hayranları ikna etmeye yetecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli