Beyazıt Öztürk Son Kararını Verdi

20 yılı aşkın süredir devam eden ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Beyazıt Öztürk Son Kararını Verdi
Beyazıt Öztürk Son Kararını Verdi admin

20 yılı aşkın süredir devam eden ve Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Uzun yıllardır show programı canlı olarak yayınlanması ile de diğer programlardan fark atıyordu ve ilgiyle takip ediliyordu. Ancak geçtiğimiz yıllarda bir canlı yayın vakası yaşandığı için program çok tartışılmıştı. Hatta ünlü komedyen Beyazıt Öztürk hakkında soruşturma dahi başlatılmıştı. Gerek canlı olarak konuklarla muhabbet edilmesi gerek de canlı yayında yapılan telefon bağlantıları programın bir adım sonrasını kestirmeyi zor hale getiriyor ve riske atıyordu. Bu sebeple sona eren sezonda Beyaz Show bant yayınıyla ekrana gelmişti.

Yeni Sezonda da Bant Yayını

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar geçen hafta kaleme aldığı yazısında yeni sezonda Beyaz Show'un canlı olarak yayınlanacağı iddiasında bulunmuştu.

Bu olayın üzerine Beyazıt Öztürk, açıklama yaptı ve Beyaz Show'un yeni sezonda da banttan yayınlanacağını açıkladı. Yaşanan canlı yayın kazasından sonra ünlü komedyen bant yayını risksiz olduğu için tercih edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli