Mustafa Ceceli Yeniden Evleniyor

Mustafa Ceceli şok eden bir karar ile 9 yıllık eşinden ayrılırken aynı sürat ile yeni evlilik kararını da duyurdu.

Mustafa Ceceli Yeniden Evleniyor
Mustafa Ceceli Yeniden Evleniyor admin

Mustafa Ceceli şok eden bir karar ile 9 yıllık eşinden ayrılırken aynı sürat ile yeni evlilik kararını da duyurdu. Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ise boşanmanın ardından Ceceli ile birlikte oturdukları evi satışa çıkardı. 12 Milyon Dolara satılacak bu ev ile Sinem Gedik’in Ceceli’ye ait herhangi bir hatıra kalmasını istemediği tahmin edilmekte.

Mustafa Ceceli bizlere göre ani bir karar ile boşanması ve ardından yeni evlilik kararını duyurması aslında yeni bir olay değil. Zira yaklaşık olarak 1,5 ay önce Hülya Avşar’ın düzenlediği programa konuk olarak katılan Ceceli Avşar’ın bir sorusu üzerine verdiği neyim varsa her şeyimi bıraktım sana geldim diyeceğin aşk olmalı cevabı ile boşanmanın sinyallerini verdiği anlaşıldı.

Cecelistlerden Tepki

Mustafa Ceceli’nin hayran kitlesi Cecelistler ünlü sanatçının bu kararına karşı oldukça tepkili idiler. Öyle ki ünlü sanatçı Twitter’da hakkında 20.000 tweet atılması ile birlikte TT olmayı başardı. Ünlü sanatçının evleneceği isim ise Selin İmer olarak kendisi tarafından açıklanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli