Ankara'da Gece Yarısı Helikopter Uçuşu Tedirginliğe Neden Oldu

Türkiye’ye yapılan 15 Temmuz askeri darbe girişiminden sonra alçak helikopter uçuşları Türk halkının nefesini kesen ürkütücü darbe olayını anımsatıyor.

Ankara'da Gece Yarısı Helikopter Uçuşu Tedirginliğe Neden Oldu
Ankara'da Gece Yarısı Helikopter Uçuşu Tedirginliğe Neden Oldu admin

Türkiye’ye yapılan 15 Temmuz askeri darbe girişiminden sonra alçak helikopter uçuşları Türk halkının nefesini kesen ürkütücü darbe olayını anımsatıyor. Dolayısıyla güncel siyaset haberleri Türk halkı tarafından daha yakından seyredilirliğini koruyor.

Ramazan ayının verdiği huzur ile orucunu tutan ve evlerine sağlık, mutluluk dileyen Türk halkının bu gece yarısı gerçekleşen alçak helikopter uçuşu ile keyfinin kaçtığını dile getirmek gerekiyor. Olay ister istemez 15 Temmuz darbe girişimini hatırlatıyor. Ankara’da tedirginliğe neden olan olayın haberlere konu olması ve bu durumun bir açıklamasının olması bekleniyor.

Sahur vaktine hazırlanmakta olan Ankara sakinlerinin alçak helikopter uçuşu nedeni ile tedirginliklerini yansıttıkları görünüyor. Bu gece yarısı saat 02:30 surlarında gerçekleşen olayı anlamaya çalışan Ankara sakinleri tedirginliğe ve korkuya neden olan alçak helikopter uçuşunu sosyal medya hesaplarından Türk halkına duyurdu.

Helikopterin Anıttepe, Anıtkabir ve Bahçelievler konumlarında uçtuğunun izlenimine varıldı. Şehrin semalarına süzülen helikopter 15 dakikalık süre boyunca gökyüzünde kaldı ve Ankaralıları iyiden iyiye korkuttu. Ankarada son dakika haberleri kapsamında gerçekleşen bu olay için henüz resmi kurumlardan açıklama gelmediği belirtildi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli