Cinnet Geçiren Adam Yoğun Bakımdan Çıktı

Geçtiğimiz günlerde cinnet geçiren adam ailesini katletti. Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yaşayan M.Ö eşi Fatma Ö ve Çocukları Mervenur 1 yaşında, İlknur 6 yaşında ve M.Ö 7 yaşında yaraladı.

Cinnet Geçiren Adam Yoğun Bakımdan Çıktı
Cinnet Geçiren Adam Yoğun Bakımdan Çıktı admin

Geçtiğimiz günlerde cinnet geçiren adam ailesini katletti. Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yaşayan M.Ö eşi Fatma Ö ve Çocukları Mervenur 1 yaşında, İlknur 6 yaşında ve M.Ö 7 yaşında yaraladı. Ardında kendisini bıçaklayarak intihar etmek istedi. Ayrıyetten ise evini de yaktı. Olayın yaşanan yere gelen itfaiye hemen evdeki alevlere müdahale ederek içeride bulunan yararıları dışarı çıkarttı. Yararılar en yakın hastanelere sevk edilerek tedavi altına alındılar. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan anne Fatma Ö ve 2 kızı ile hastanede yaşamını yitirdi. Oğlu M.Ö ise kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmıştı.

Baba ise yoğun bakımdaydı

Kendisini de öldürmek isteyen babada M.Ö kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınmıştı. Yoğumda olan babanın durumu iyiye gittiği söylenmişti. Bir süredir yoğun bakımda olan baba M.Ö durumu iyi olunca yoğun bakımdan çıkarıldı. Babanın M.Ö durumu iyiye giderken, oğlu M.Ö ise kaldırıldığı hastanede tedavisi devam ediyor. Yoğum bakımına alınan M.Ö’nün hayatı tehlikesi devam ettiği de öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli