Otolastikcim imdadınıza yetişiyor

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte hayatımızda değişen tek şey mevsim değil. Otomobil kullanıcılarının çok iyi bildiği lastik değişim zamanı da yaz mevsimi ile birlikte gelmiş oldu.

Otolastikcim imdadınıza yetişiyor
Otolastikcim imdadınıza yetişiyor Mazlum

Kurulduğumuz tarihten bu yana kurye hizmeti olarak, en başarılı gönderi işlemelerini tamamlayan kurumsal bir yapıya sahip olmamızla sizlerin her zaman ilk tercihi olmakta mutluluk duyuyoruz. Avcılar içerisinde güvenilir olarak yaptığımız Avcılar kurye çalışmaları dâhilinde, her gönderiniz bizim kuryelerimizle emin ellerde.

Kendi sektörümüz içerisinde kalite ve güven ekolü olarak sunduğumuz çalışmalarla, yüzlerce gönderiyi taşımamızla birlikte referanslarımızı sizlere sergiliyoruz. Sunduğumuz hızlı hizmet ve güvenilir kurye hizmetiyle, hedeflerimizi sektör ortalamasının ötesine taşıyoruz.

Müşteri memnuniyeti açısından övgüler alan bir firma olmamızla beraber, kurumsal açıdan vizyonumuzla ön plana çıkıyoruz. Sahip olduğumuz vizyondan hiçbir zaman ayrılmayarak, ilkelerimiz önderliğinde kurye hizmetini sizlere sağlıyoruz. 

İhtiyaç Duyulan Kurye Hizmetine Yanıt Veriyoruz

Disiplin, kalite, güven ve hızlı bir çalışma anlayışını amaç edinmiş olmamızla beraber Avcılar moto kurye ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmetini karşılamayı başarıyor. Moto kurye olarak, etkin çözüm yöntemlerini sunuyor olmamızla birlikte çalışmalarımızı ekip olarak üstün bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sektör içerisinde deneyimli personellerle çalışıyor olmamızla beraber, çok kısa süre içerisinde yaptığımız teslimlerle tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Dakikalar içerisinde yapabildiğimiz teslim işlemleriyle rekor kıran bir çalışma politikasıyla hareket etmemiz, bizi her zaman daha ileriye taşıyor. Müşterilerimizin beklentisinin farkında olarak, daha verimli ve daha hızlı çalışabilmek adına geliştirmeler yapıyoruz.

Motorlu Kuryenin Öncüsüyüz!

Üst düzey yönetimde olan ve kurye hizmeti konusunda profesyonel olan personellerimizle gerçekleştirdiğimiz hizmetle beraber standartların üzerindeyiz. Personellerimizin arasındaki bilgi aktarımı ve entegrasyonun en üst seviyede olmasından kaynaklı olarak en iyi kurye personellerini bulunduruyoruz.

Avcılar motorlu kurye ihtiyacı duyduğunuz zaman dilimlerinde olduğunuz yerden tek bir adım bile atmadan bizimle iletişime geçebilmeniz mümkün oluyor. Her açıdan memnuniyet verecek kurye hizmetimize erişim sağlayabilmek, size bir telefon kadar yakın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli