Canlı Yayında Yarışma Bitirildi

Türk televizyonlarında eşine rastlanmayan bir olay gerçekleşti. 'Herkes Kazanır ‘ismindeki sunuculuğunu Hakan Bilgin'in yaptığı yarışma programı canlı yayında bitirildi.

Canlı Yayında Yarışma Bitirildi
Canlı Yayında Yarışma Bitirildi admin

Türk televizyonlarında eşine rastlanmayan bir olay gerçekleşti. 'Herkes Kazanır ‘ismindeki sunuculuğunu Hakan Bilgin'in yaptığı yarışma programı canlı yayında bitirildi. Show TV ekranında gösterilen 'Herkes Kazanır' isimli program ekrandayken yayından kaldırıldı. Saat 23.30'da başlayan program, canlı yayında yayından kaldırılmasıyla gündeme oturdu. Reklama giden program, sonrasında bir daha ekrana gelmedi.

Soru Bir Türlü Ekrana Gelmedi

Hakan Bilgin yarışmanın ilk dakikaları devam ederken yarışmacıları tanıttı ve onlarla sohbet etti. Sonraki aşamada yarışma kurallarını anlattı. Fakat bu aşamadan sonrasında ilk soru bir türlü ekrana çıkmadı. Sorun olduğunda tanıtım filmi ve reklamlar devreye girdi, ancak yeniden yarışmaya dönüldüğünde Hakan Bilgin sohbete devam etti. İlk soru gelmeden yeniden reklama gidildi, ipler de burada koptu.  İkinci kere reklama girilmesinin ardından bir daha stüdyoya dönüş olmadı ve yerli filmle devam edildi.

Programın Uygulaması Neden Olabilir

Kafalarda soru işareti bırakan durumlardan biri programın uygulamasının indirilmesi ve bunu indiren herkesin yarışmaya dahil olabilmesi. Kapanmasının nedeni de bu olabilir şeklinde görüşler var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli