İstanbul’da Ölümcül Ürünler Operasyonu

İstanbul’da ölümcül ürünler operasyonu yapıldı. Bir iş hanında gerçekleşen operasyonda deri ve zührevi hastalıklar yanında kanser nedeni olan ürünlerle ilgili bir operasyon gerçekleştirildi. Y

İstanbul’da Ölümcül Ürünler Operasyonu
İstanbul’da Ölümcül Ürünler Operasyonu admin

İstanbul’da ölümcül ürünler operasyonu yapıldı. Bir iş hanında gerçekleşen operasyonda deri ve zührevi hastalıklar yanında kanser nedeni olan ürünlerle ilgili bir operasyon gerçekleştirildi. Yapılan operasyon sonrasında 9 bin 385 adet ünlü markaların taklidi olan birçok ürün ele geçirildi.

Farklı Kategorilerden Onlarca Ürün

 Kansere yol açan çok sayıda ürün için yapılan operasyonda, kol saati, 5 bin 665 adet marka gözlük, 6 bin 400 adet puro ve farklı markalardan 30 çift taklit spor ayakkabı ele geçirildi. Ayrıca 10 adet elektronik sigara ile 610 adet sarma sigara tütünü de le geçirildi. Ünlü markaların taklit ürünleri ile ilgili birçok malzemeye el konuldu.

Kaçak Ürünler Satılıyor

Yapılan operasyon kapsamında Suriye uyruklu 3 kişi göz altına alındı. İstanbul emniyet müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri, ürünlerin geldiği yerle ilgili bilgi paylaştı ve Çin üretimi malların kaçak yollardan Türkiye’ye sokulduğunu ifade etti. Olayla ilgisi olduğu öne sürülen H.A. ve F.K. ile Suriye uyruklu M.H.A. hakkında işlem yapıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli