Henüz düzlüğe çıkılamamış, sakin kıyılara ulaşılamamıştır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Temmuz’un çatı davasında yargılamaların başlanmasıyla ilgili yaptığı değerlendirmede, FETÖ’nün siyasetçi ayağıyla ilgili henüz bir gelişme olmamasına dikkat çekti.

Henüz düzlüğe çıkılamamış, sakin kıyılara ulaşılamamıştır
Henüz düzlüğe çıkılamamış, sakin kıyılara ulaşılamamıştır admin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında milletvekillerine seslendi.

Türkiye'nin çetin, yoğun ve yorucu bir dönemden geçtğini söyleyen Bahçeli, "Henüz düzlüğe çıkılamamış, sakin kıyılara ulaşılamamıştır" dedi ve şöyle devam etti:

"Yıkmamız gereken engeller önümüzde durmaktadır ve terör bunlardan sadece biridir. Haklı ve meşru terörle mücadele sürecine desteğimiz bilinmektedir, konu Türkiye’nin bekasıdır... Zaman zaman aksayıp gevşese de, soru işaretleri artsa da, FETÖ’yle mücadelede doğru bir çizgi vardır. Bu itibarla FETÖ tümden yok edilmeli, kaynağı kurutulmalıdır. PKK ve diğer terör örgütleri için de bu durum geçerlidir.

FETÖ’yle mücadelede kafa karışıklığına ve bazı isimlerin korunmasına gerek yoktur. Bu doğru ve ahlaki değildir. Tersi olursa bu milli vicdanda derin kuyular açacaktır. Onun yakını, bunun hısmı, şunun damadıydı dememek, gözlerinin yaşına bakmamak şarttır.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli