İşte İphone 8

Apple'ın önümüzdeki aylarda tanıtmasına kesin gözüyle bakılan yeni amiral gemisi modeli iPhone 8 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 8'in tasarımını gözler önüne seren fotoğraflar BGR tarafından yayınlandı.

İşte İphone 8
İşte İphone 8 admin

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın henüz tanıtmadığı iPhone modeli iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen görseller sızdı. Geçtiğimiz ay Benjamin Geskin tarafından yayınlanan bir araç içinde çekilmiş iPhone 8 görüntülerine yenileri eklendi. Popüler teknoloji sitesi BGR farklı bir mekanda çekilmiş iPhone 8 fotoğraflarını yayınladı. Sızan görüntülere bakılırsa iPhone 8'in çerçevesi yok denecek kadar az. Apple'ın bu yıl iPhone'un 10'uncu yılını kutlayacak olması da beklentileri artırıyor.

Bu kapsamda gelen iddialar da bir o kadar iddialı. Peki Eylül ayında tanıtılması beklenen cihazda olmasına kesin gözüyle bakılan özellikler neler? En dikkat çeken iddia Apple'ın yıldönümüne özel iPhone serisindeki rakamlara son verecek olması. Ortaya atılan iddialara göre, en çok merakla beklenen telefon olan iPhone Pro'da çok ince bir tasarım, 3 GB RAM, 16 MP kamera, hızlı şarj gibi özelliklerin olması bekleniyor. Apple her zamanki gibi lansman tarihine kadar konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmaya yanaşmıyor.

NTV

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli