Play Store’da Değişiklik

Google Play Store değişikliğe hazırlanırken bu değişikliğe ulaşan kişiler de nelerin değiştiğini sanal ortamda paylaşmaktalar.

Play Store’da Değişiklik
Play Store’da Değişiklik admin

Google Play Store değişikliğe hazırlanırken bu değişikliğe ulaşan kişiler de nelerin değiştiğini sanal ortamda paylaşmaktalar. Bu değişiklik ile Google Play Store’un daha hareketli ve renkli bir hava kazandığını söylemek mümkündür. Bu değişiklik ile en temel olarak Google Play Store simgesini değiştirmekte daha renkli bir simgeye kavuşmaktadır. Bunun yanında çanta logosu da değiştirilerek modern bir logoya kavuşturulmuştur.

Güncelleme Ne Zaman Gelecek?

Güncellemenin telefonlara gönderileceği tarih henüz net olarak belirtilmez iken yakın bir zamanda geleceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Zira bazı kullanıcılar güncellemenin apk’sını internet üzerinden indirerek kullanmaya başlamış durumdalar. Bu durum yakın bir zamanda telefonlara güncelleme geleceğini göstermektedir.

Eğer sizler sabrederim diyorsanız güncellemeyi beklemeniz de bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak sabırsız iseniz ve herkesten önce bu güncellemeyi indirerek kullanmak istiyorsanız o zaman sizler de internet üzerinden güncellemenin apk’sını bulabilir ve güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu güncellemenin görünüş dışında Google Play Store’a neler katacağını ise önümüzdeki günlerde kullanıcı yorumları ile birlikte daha iyi anlamamız mümkün olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli