Kars’ta Bebek Cinayeti

11 Mayıs tarihinde Kars büyük bir vahşete, bebek cinayeti vakasına tanık oldu. Z.G isimli cani bir şahsın sopalı saldırısıyla beşiğinde uyuyan 2 yaşındaki masum bir bebek hayatından oldu.

Kars’ta Bebek Cinayeti
Kars’ta Bebek Cinayeti admin

11 Mayıs tarihinde Kars büyük bir vahşete, bebek cinayeti vakasına tanık oldu. Z.G isimli cani bir şahsın sopalı saldırısıyla beşiğinde uyuyan 2 yaşındaki masum bir bebek hayatından oldu. Yapılan operasyon ile yakalanan zanlı ise gözaltına alınarak adliyeye götürüldü. Bunu hangi sebeple yaptığı bilinmez iken bebeğin annesinin verdiği ifadeler sonucunda bir kin beslendiği ortaya çıktı.

Kızının İntikamı

Z.G’nin 1 yıl önce kızının trafik kazasında öldüğü bebeğin annesinin ifadesinden öğrenildi. Ancak Z.G kızının öldüğüne bir türlü inanamadı ve bu ölümden abisini sorumlu tuttu. Bu olayı aklından bir türlü çıkaramayan cinayet zanlısı sürekli olarak abisini tehdit ediyordu. Son olarak cinayet günü abisi ve baldızı ile kahvaltı yapan cinayet zanlısı abisinin evden ayrılıp Ardahan’a iş için gitmesini fırsat bilerek öğle saatlerinde abisinin evine tekrar geldi. Baldızını hırpalayarak bebeğe saldıran zanlı vahşi bir şekilde bebeğin ölümüne neden oldu. Tüm bu olanlar acılı annenin ifadelerinde yer alırken cinayet zanlısı da gerekli cezaları alması için adliyeye sevk edildi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli