Kar tatili 7 Aralık 2016 !

Ülke genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle bir çok ilde ve ilçede eğitime ara verildi. Konya Selçuk KTO Karatay üniversiteleri de tatil edildi.

Kar tatili 7 Aralık 2016 !
Kar tatili 7 Aralık 2016 !

 

YOZGAT: Yozgat Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi ile bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okulların 27 Aralık Salı günü bir gün süreyle tatil edildiği açıkladı.

AKSARAY: Eskil, Ortaköy, Sarıyahşi, Ağaçören ilçeleriyle merkeze bağlı Sultanhanı beldesinde, yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime 27 Aralık’ta ara verildiği bildirildi.

MERSİN: Mut ilçesinde kar yağışı nedeniyle okullar 27 Aralık’ta tatil edilirken, Gülnar ilçesinde de taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

İlçe merkezindeki diğer okullarda ise eğitimin devam edeceği belirtildi.     

KONYA: 3'ü merkez 22 ilçede, kar yağışı nedeniyle eğitime 27 Aralık’ta ara verildi.


Merkez Selçuklu, Karatay ve Meram ile Ahırlı, Akören, Altınekin, Akşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Doğanhisar, Derbent, Derebucak, Ilgın, Karapınar, Kadınhanı, Beyşehir, Çumra, Güneysınır, Sarayönü, Seydişehir, Hadim ve Taşkent ilçelerinde ilk ve orta dereceli okulların yoğun kar yağışı dolayısıyla 27 Aralık Salı tatil edildi.

Ayrıca olumsuz hava koşulları nedeniyle Selçuk ve KTO Karatay üniversitelerinde de eğitim-öğretime ara verildi. 
Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan duyuruda, "Olumsuz hava koşulları nedeniyle 27 Aralık 2016 Salı günü üniversitemiz genelinde (Silifke-Taşucu MYO hariç) eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir" denildi.

KTO Karatay Üniversitesi, yoğun kar yağışı ve oluşabilecek don olayları nedeniyle eğitim 1 gün süreyle ara verildiğini duyurdu.
Üniversiteden yapılan açıklamada, “Konya’da yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle, 27 Aralık 2016 (Salı günü) tarihinde KTO Karatay Üniversitesi’nde eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verilmiştir” denildi.

KARAMAN: Devam yoğun kar yağışı ve oluşabilecek don olayları nedeniyle il merkezindeki tüm okulların 27 Aralık 2016 Salı günü de tatil edildiği açıklandı. 

ÇORUM: Çorum'un Alaca ilçesindeki okullarda, kar yağışı nedeniyle bugün eğitim yapılmayacak.

kayank:hürriyet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Temmuz Dergisi Ocak 2017 Sayısı Çıktı!
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli
Selçuk Özdağ’ın Youtube’da ki videolarına FETÖ engeli